Актуальні новини гральної індустрії у Великобританії, Узбекистані та на Кіпрі, кодекс від EGBA

Актуальні новини гральної індустрії у Великобританії, Узбекистані та на Кіпрі, кодекс від EGBA
10.07.2020

Підготовлено перший загальноєвропейський кодекс із відповідальної онлайн-реклами азартних ігор. Британська національна лотерея жертвує орієнтовно £600 млн на допомогу жертвам пандемії, а парламент країни обговорює прирівнювання лутбоксів до азартних ігор. На Кіпрі готують платформу самоусунення для ігроманів. В Узбекистані ж помітно зріс інтерес до беттінгу за час пандемії.

Читайте про все це докладніше в нашому дайджесті.

Кодекс із відповідальної реклами онлайн-гемблінгу від EGBA

Європейська асоціація азартних ігор і беттінгу (European Gaming and Betting Association, EGBA) підготувала перший загальноєвропейський кодекс із відповідальної реклами онлайн-гемблінгу. Він дотримуватиметься всіма членами EGBA, буде відкритим для підписання онлайн-операторами, ліцензованими в ЄС, Європейському економічному простору та Великобританії, а також іншими гральними організаціями та тематичними ЗМІ.

Відстежувати та здійснювати дотримання кодексу повинна незалежна третя сторона, яка поки що не називається. Як заявляють представники EGBA, кодекс просуває високі стандарти захисту неповнолітніх і соціально відповідальної реклами.

Британська національна лотерея виділить до £600 млн на боротьбу з наслідками пандемії

Британська національна лотерея (The National Lottery) заявила про намір виділити суму в розмірі до £600 млн для боротьби з наслідками пандемії у Великобританії. Кошти спрямують організаціям і проєктам у сферах мистецтва, суспільства та благодійності, освіти, спадщини, довкілля та спорту.

Окрім цього, підтримати планують ініціативи, спрямовані на боротьбу із самотністю та ізоляцією, зміцнення фізичного та психічного здоров’я, а також допомогу літнім людям. Фінансування розподілять протягом декількох найближчих місяців.

Палата лордів Великобританії виступила за прирівнювання лутбоксів до гемблінгу

З червня поточного року парламент Великобританії розглядає питання прирівнювання лутбоксів до азартних ігор із введенням відповідного регулювання. На початку липня палата лордів заявила, що підтримує такі заходи, її представники зазначили: «Якщо щось схоже на азартні ігри та сприймається як азартна гра, то це повинно регулюватися як азартна гра».

Вимога негайного приєднання лутбоксів до сфери грального регулювання надійшла і від верхньої палати британського парламенту. Також у Великобританії запущена відповідна петиція, яка вже набрала понад 40 тис. підписів. Коли набереться 100 тис., її розглянуть у парламенті.

На Кіпрі планують запустити платформу самоусунення для лудоманів

Кіпрське Національне управління з беттінгу (Cyprus National Betting Authority, NBA) оголосило, що планує запустити платформу самоусунення. Вона дасть змогу лудоманам відмовитися від участі в ставках і «вийти» з усіх локальних ліцензованих беттінгових сервісів.

За розпорядженням NBA, усі легальні букмекери повинні будуть інформувати своїх гравців про наявність платформи, а також протягом п’яти днів повертати самоусуненим бетторам гроші, що залишилися на їхніх рахунках.

В Узбекистані під час карантину піднявся попит на беттінг

Згідно з аналітичним дослідженням, проведеним ресурсом Spot.uz, за період карантину в Узбекистані зріс інтерес до букмекерів. Різко зросла кількість запитів bukmeker у «Яндекс», а беттінговий додаток 1xbet вперше увійшов у топ-30 завантажень для iOS в Узбекистані. Його почали активно встановлювати з квітня, і за три місяці додаток піднявся на 150+ позицій.


6-7 жовтня в київському МВЦ відбудеться масштабна гральна виставка Ukrainian Gaming Week 2020, у межах якої також відбудеться галузева конференція. Приєднуйтесь до події та станьте частиною грального ринку країни, який відроджується!

Докладніше про івент >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини