Alpaca Expo Group – партнер Ukrainian Gaming Week 2021 із забудови ексклюзивних виставкових стендів

Alpaca Expo Group – партнер Ukrainian Gaming Week 2021 із забудови ексклюзивних виставкових стендів
22.02.2021

Партнером Ukrainian Gaming Week 2021 із забудови ексклюзивних виставкових стендів стала компанія Alpaca Expo Group.

Alpaca Expo Group – один із провідних забудовників виставкових стендів в Україні та за її межами з 25-річним досвідом. За цей час компанія успішно реалізувала понад 5000 проєктів у країнах Європи, Азії та Близького Сходу.

Забудовник втілює в життя різноманітні проєкти та пропонує клієнтам портфоліо послуг для участі у виставках. Alpaca Expo Group виготовляє стенди, розробляє їхній дизайн і займається монтажем конструкцій: виробництва компанії розташовуються в чотирьох регіонах світу. Реалізацію проєкту на всіх етапах супроводжує єдина контактна особа.

Alpaca Expo Group створила власну виставкову систему MAKEKIT, яка призначена для будівництва ексклюзивних стендів за інтер’єрними технологіями. А завдяки наявності віддаленого трекінгу Alpaca Expo Tracker 24/7 клієнти компанії можуть контролювати стан виставкового стенда в будь-який час і з будь-якої точки світу.

Окрім цього, забудовник забезпечує логістику та зберігання обладнання. Надає різні сервіси на виставковому майданчику: фото- і відеознімання, просування та підтримка, друк поліграфії та розроблення її дизайну, організація презентацій тощо.

Масштабна виставка Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться 23-24 березня. На заході українські та міжнародні компанії представлять найкращі рішення для гральної індустрії.


Приєднуйтеся, щоб познайомитися з лідерами світового ринку азартних ігор!

Програма заходу >>>

 

Підпишіться, щоб отримувати новини