Які перспективи використання ML та AI в беттінг-сфері? На UGW 2021 розповість глава BETEGY Алекс Корнілов

Які перспективи використання ML та AI в беттінг-сфері? На UGW 2021 розповість глава BETEGY Алекс Корнілов
21.02.2020

Як штучний інтелект і машинне навчання застосовуються у сфері спортивних ставок? І як ці технології використовуватимуться в майбутньому? Про це 25 лютого на Ukrainian Gaming Week 2021 розповість глава BETEGY Алекс Корнілов.

Спікер виступить із доповіддю на тему «ML & AI в індустрії спортивних ставок: що далі?».

Експерт розповість про застосування машинного навчання та штучного інтелекту в sportsbook-сфері, а також пояснить, якими є перспективи використання цих технологій.

Алекс – серійний підприємець, який відкрив свій перший бізнес у 18 років. Брав участь у дослідницьких проєктах, які проводилися Державним інститутом комплексних техніко-економічних досліджень.

У 2012 році Алекс заснував компанію BETEGY, яка займається спортивною аналітикою. Його команда розробила автоматизовану самонавчальну систему, яка з високою точністю пророкує результати футбольних матчів. Сьогодні сервіс надає прогнози для понад 30 ліг і міжнародних турнірів. Дані, отримані системою, використовуються різними компаніями та приватними особами, а також поставляються в медіа – ESPN, Sport1, Ringier Axel Springer та інші.

Виставка UGW 2021 відбудеться 24-25 лютого в Києві. На заході представлять передові рішення для азартної індустрії. У межах події відбудеться конференція, на якій експерти розкажуть про особливості ведення гемблінг-бізнесу, тонкощі українського грального законодавства та перспективи галузі.


Приєднавшись до івенту, ви зможете не тільки послухати доповідь Алекса, але й поставити йому запитання.

Програма заходу ►►►

Підпишіться, щоб отримувати новини