Кабмін прийняв законопроєкт про легалізацію в Україні гемблінг-бізнесу

Кабмін прийняв законопроєкт про легалізацію в Україні гемблінг-бізнесу
30.09.2019

У минулі вихідні відбулося чергове засідання Кабміну. На ньому було прийнято законопроєкт, який передбачає легалізацію грального бізнесу в Україні. Про це повідомляє урядовий портал gov.ua.

У законопроєкті йдеться про те, що азартні ігри в Україні можна буде організовувати тільки в готелях. Водночас проводити їх пропонують на обладнанні, оснащеному софтом, який відповідає встановленим міжнародним стандартам.

Поки невідомо, коли депутати приймуть закон. Однак експерти вважають, що це може статися або до кінця 2019 року, або на початку 2020-го.

Раніше глава української держави Володимир Зеленський дав доручення розробити документ, який би узаконив на території країни гемблінг-бізнес. Таке завдання він поставив на зустрічі з представниками Верховної Ради, Кабінету міністрів та силовиками.

11-12 березня 2020 року в Києві відбудеться Ukrainian Gaming Week, де представники гемблінг-сфери обговорять перспективи українського грального ринку після легалізації. На заході ви зможете дізнатися про особливості нового законодавства, ознайомитися з продукцією та послугами різних компаній і особисто поспілкуватися з лідерами індустрії.

Більше новин зі світу азартних ігор читайте за посиланням ►►►

Підпишіться, щоб отримувати новини