Чого чекати від Ukrainian Gaming Week? Виставка, конференція, нагородження лідерів індустрії та нетворкінг

Чого чекати від Ukrainian Gaming Week? Виставка, конференція, нагородження лідерів індустрії та нетворкінг
05.12.2019

15-16 квітня 2020 року в Києві відбудеться Ukrainian Gaming Week (UGW). Захід буде присвячений гральному бізнесу. У дводенній виставці візьмуть участь компанії з України та закордону. На своїх стендах вони представлять широкий перелік продуктів і послуг для грального ринку.

Програма UGW

Івент об’єднає на одній локації 100 експонентів. Серед них: девелопери програмного забезпечення, постачальники гемблінг-обладнання, гральні оператори, представники букмекерських контор і платіжних систем, компанії, що надають маркетингові, юридичні та консалтингові послуги, а також багато інших. На виставці очікується 3000 відвідувачів.

У межах події відбудеться конференція, на якій виступлять іноземні експерти у галузі гемблінгу й українські законодавці. Спікери поділяться досвідом відкриття та просування гральних компаній. Вони докладно розкажуть про регулювання гральної діяльності, найперспективніші напрями, поточний стан і майбутнє індустрії. Гості отримають можливість поставити експертам запитання і проконсультуватися на тему розвитку бізнесу.

VIP-відвідувачі зможуть в окремій бізнес-зоні поспілкуватися з учасниками виставки, спонсорами та спікерами. Там будуть створені всі умови для продуктивного нетворкінгу та налагодження нових ділових контактів. Обговорення актуальних тем продовжиться в невимушеній атмосфері на афтепаті.

Чому варто стати експонентом UGW

Участь у виставці – це шанс заявити про свою компанію на старті зародження українського гемблінг-ринку. На заході експоненти зможуть ознайомитися з пропозиціями конкурентів, знайти нових клієнтів, потенційних партнерів чи інвесторів. Також у них буде шанс завести корисні знайомства в бізнес-зоні.

UGW не тільки об’єднає представників гральної сфери з різних країн, але й стане стартовим майданчиком для запуску в Україні оновленого гемблінг-ринку. Кожна компанія, яка приєднається до заходу, зможе внести свою лепту в розвиток індустрії азартних ігор.

UGW Awards: нагородження лідерів галузі

На заході ми плануємо визначити найкращі компанії індустрії за версією Ukrainian Gaming Week. Переможці будуть нагороджені під час урочистої церемонії.

Зараз номінації премії перебувають у розробці. Скоро на сайті з’явиться розділ, у якому всі зацікавлені зможуть залишити попередню заявку на участь в UGW Awards.

Квитки Early Bird

Зараз під час реєстрації на UGW 2020 діє спеціальна пропозиція Early Bird. Ціну знижено на всі категорії квитків.

Щоб ознайомитися з програмою заходу,
переходьте за посиланням ►►►

Підпишіться, щоб отримувати новини