Дистриб’ютор комплектуючих для пристроїв самообслуговування – компанія «Техноматіка» – стане експонентом Ukrainian Gaming Week 2021

Дистриб’ютор комплектуючих для пристроїв самообслуговування – компанія «Техноматіка» – стане експонентом Ukrainian Gaming Week 2021
12.02.2021

Експонентом галузевої виставки Ukrainian Gaming Week 2021, яка відбудеться 23-24 березня, стане «Техноматіка» – мультивендорна компанія, дистриб’ютор високоякісного обладнання та комплектуючих світових виробників для пристроїв самообслуговування.

«Техноматіка» проєктує, розробляє і виробляє термінали та пристрої самообслуговування. Постачає обладнання, комплектуючі, запчастини та витратні матеріали для вендингових апаратів і інших систем самообслуговування. Компанія надає сервісну та технічну підтримку, здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також є партнером для реалізації складних та інноваційних проєктів.

З-поміж ключових переваг «Техноматіки»:

  • Пряма співпраця з провідними виробниками з країн ЄС і Азії.
  • Налагоджені канали логістики.
  • Перевірені постачальники.
  • Висока якість продукції.
  • Технологічна експертиза.
  • Наявність у Києві складу, який постійно наповнюється, і сервісного центру.

«Техноматіка» є авторизованим сервісним та дистриб’юторським центром JCM Global, торговим партнером Innovative Technology LTD, Newland та офіційним партнером із продажу й сервісу компанії StrongPoint Cash Security AB на ринку України, Грузії та Вірменії.

Клієнти «Техноматіки» – різнопрофільні компанії. З-поміж них «Райффайзен Банк Аваль», Ecosoft, SOCAR, ПАТ «ПРОМЗВ’ЯЗОК», IBOX, Renome-Smart, «Сенсорні системи України» тощо.


24 лютого на конференції UGW гості зможуть особисто познайомитися з представниками «Техноматіка». А вже 23-24 березня відвідувачі виставки Ukrainian Gaming Week 2021 отримають можливість на власні очі побачити та вивчити пропоновані компанією рішення.


Приєднуйтесь до галузевих заходів від Smile-Expo, щоб завести корисні знайомства з лідерами світового грального ринку!

Програма та деталі заходу >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини