Довгоочікувана Ukrainian Gaming Week 2021 у Києві! Коротко про перший день найбільшої гральної виставки України

Довгоочікувана Ukrainian Gaming Week 2021 у Києві! Коротко про перший день найбільшої гральної виставки України
15.09.2021

Пройшов перший день грандіозної гральної виставки Ukrainian Gaming Week 2021!

14 вересня в київському Міжнародному виставковому центрі зібралося понад 2000 відвідувачів. Вони оцінили найкращі рішення для розвитку успішного гемблінг-бізнесу, поспілкувалися з лідерами світової гемблінг-спільноти й обговорили подальшу взаємовигідну співпрацю.

Провідні міжнародні та українські компанії представили на своїх стендах продукти та послуги для гральної індустрії. Учасниками виставки стали IGT, BetGames, Slots City, Alpha Affiliates, Gagarin Group, VBET, Marsbet, Booongo, BetConstruct, Oryx Gaming і багато інших.

На відкритому лекторії UGW 2021 виступило 17 спікерів, які розповіли про залучення нових гравців, тренди в гемблінг-сфері, розвиток українського B2B-ринку, пошук роботи та регуляторну політику в гральній галузі.

Яскравим завершенням першого дня виставки стала закрита вечірка в престижному комплексі PM Hall. На афтепаті оголосили імена переможців елітної премії UGW Awards, провели ігри в покер, рулетку та блекджек із цінними призами від спонсора. Тут гості сповна насолодилися легкою атмосферою, невимушеною атмосферою та чудово провели час у колі професіоналів галузі.

За підсумками першого дня виставки можна сміливо сказати, що Ukrainian Gaming Week 2021 стала ідеальним місцем для нетворкінгу, нових знайомств і пошуку бізнес-партнерів.


Чекаємо на вас 15 вересня, у другий день Ukrainian Gaming Week 2021. На заході буде ще більше активностей, нетворкінгу та цікавих доповідей. До зустрічі на найбільшому українському гемблінг-заході.

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини