Законопроєкт про легалізацію грального бізнесу прийнятий у першому читанні

Законопроєкт про легалізацію грального бізнесу прийнятий у першому читанні
16.01.2020

Сьогодні, 16 січня 2020 року, на засіданні Верховної Ради України в першому читанні був прийнятий законопроект про легалізацію грального бізнесу в країні.

За доопрацьований проєкт закону № 2285-д проголосувало 260 депутатів. Від попереднього варіанту він відрізняється відсутністю двох підпунктів і підвищенням допустимого віку гравця – з 18 до 21 року. Законопроєкту ще належить пройти друге читання, але основа вже покладена.

UGW 2020

Ukrainian Gaming Week від компанії Smile-Expo націлена на підтримку цієї ініціативи. Безперечно, легалізація істотно поповнить державний бюджет, стане підмогою для розвитку середнього та великого бізнесу, залучить іноземні інвестиції, створить нові робочі місця.

Ми уважно стежили за роботою уряду над основним і альтернативними законопроєктами, щоб підготувати максимально актуальну програму події. Зараз ми готові зосередитися на прийнятому законопроєкті і на його основі – з урахуванням усіх дозволів і обмежень – провести найбільший у країні галузевий івент.

На виставку будуть запрошені всі гравці азартного ринку, що працюють відповідно до закону. Серед них: оператори казино і букмекерські контори, виробники грального обладнання та програмного забезпечення, розробники софту для ігор і обслуговування азартних закладів, а також багато інших.

15-16 квітня запрошуємо на захід всіх, хто зацікавлений у розвитку українського азартного бізнесу. Саме на початку шляху відродження індустрії дуже важливо створити сприятливий клімат для її розвитку і сформувати позитивний імідж.


Приєднуйтесь, щоб стати безпосередніми учасниками цього непростого, але важливого процесу!

Підпишіться, щоб отримувати новини