Про європейський досвід захисту гравців: доповідь голови юридичного відділу Endorphina Якуба Коломіченка

Про європейський досвід захисту гравців: доповідь голови юридичного відділу Endorphina Якуба Коломіченка
28.01.2020

Боротьба з лудоманією – це одне з ключових завдань добросовісних гральних операторів. Тому сьогодні представники ринку приділяють велику увагу дотриманню принципів відповідальної гри. Які заходи щодо захисту гравців вживаються в різних країнах Європи?

Про це 25 лютого на Ukrainian Gaming Week розповість голова юридичного відділу в Endorphina Якуб Коломіченко.

Спікер виступить із доповіддю на тему «Принципи відповідальної гри в 2020-2021 році. Європейський досвід у питаннях захисту споживачів».

Якуб – один із провідних фахівців Чехії у сфері IP-права та грального законодавства.

Свою кар’єру експерт починав як корпоративний юрист і член Чеської асоціації адвокатів. Згодом він змінив спеціалізацію та сфокусувався на гральному праві. Тепер спікер займається питаннями ліцензування та регулювання гемблінг-бізнесу.

Сьогодні Якуб керує юрвідділом компанії Endorphina, яка розробляє та постачає софт для онлайн-казино. Провайдер виробляє широкий перелік ігор, які використовуються операторами у всьому світі. Під час створення геймінг-продуктів девелопер застосовує новітні технології.

Виставка Ukrainian Gaming Week відбудеться в Києві 24-25 лютого та об’єднає на одному майданчику українські й іноземні компанії, що пропонують передові рішення для гемблінг-індустрії. У межах заходу відбудеться конференція, на якій виступлять представники українських держорганів і міжнародні експерти.

Програма та деталі події ►►►

Підпишіться, щоб отримувати новини