Феєрична афтепаті Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться 14 вересня

Феєрична афтепаті Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться 14 вересня
05.08.2021

14-15 вересня в Міжнародному виставковому центрі відбудеться захід, який присвячений гральному бізнесу. Виставка збере представників провідних компаній індустрії. На стендах ви зможете оцінити високотехнологічні слот-автомати, електронні рулетки, кросплатформні ігри, софт для беттінгу, а також послуги у сфері юриспруденції, реклами та фінансів.

У перший день Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться закрита афтепаті для VIP-гостей. На вечірці будуть створені ідеальні умови для спілкування та налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері.

Тут зберуться представники провідних компаній галузі, гемблінг-операторів, інвестори, бізнесмени та професійні гравці. Складно уявити відповіднішу атмосферу для нетворкінгу в колі топових фахівців індустрії.

Окрім цього, на афтепаті відбудеться нагородження UGW Awards. Організатори оберуть найкращих представників гральної індустрії в 13 номінаціях.

Місце проведення вечірки – комплекс PM.Hall, який розташований за адресою: Паркова дорога, 16-А. Заклад входить до списку найкращих у столиці.

Афтепаті UGW – чудова можливість зустрітися з провідними представниками індустрії та взяти участь у відродженні грального ринку України.


До зустрічі на виставці Ukrainian Gaming Week 2021 і грандіозному afterparty!

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини