Феєричне афтепаті Ukrainian Gaming Week 2021 перенесено на вересень: приєднуйтеся!

Феєричне афтепаті Ukrainian Gaming Week 2021 перенесено на вересень: приєднуйтеся!
31.03.2021

Через введення суворого карантину виставка Ukrainian Gaming Week 2021 була перенесена на 21-22 вересня. Разом із нею переноситься й закрите афтепаті для VIP-гостей заходу.

Нова дата проведення вечірки: 21 вересня.

Афтепаті на UGW 2021 – це ідеальне місце для налагодження ділових контактів у невимушеній, розслабленій атмосфері. Вечірка відбудеться в закладі найвищого рівня з преміумсервісом, вишуканою кухнею та комфортними залами. Однак місце буде лише сприятливим фоном.

Справжнім серцем афтепаті UGW 2021 стане спільнота професіоналів, виняткових і найкращих гравців гемблінг-ринку. На афтепаті зберуться тільки власники VIP-квитків, а це засновники провідних технологічних компаній, широковідомі оператори азартних ігор, інвестори, юридичні експерти, бізнесмени із суміжних галузей.

Вечірка відбуватиметься в закритому форматі, у вузькому колі обраних – важко уявити собі привабливіші для нетворкінгу умови. Окрім цього, вона передбачає церемонію нагородження UGW Awards. Престижну премію отримають найвидатніші представники індустрії.

Саме тому афтепаті UGW 2021 стане унікальним майданчиком, де гості зможуть обговорити деталі співпраці та партнерства!

Об’єднуймося та разом відроджуймо легальний і конкурентоспроможний гральний ринок України!


До зустрічі восени на Ukrainian Gaming Week 2021. Чекаємо вас на грандіозній виставці та феєричній вечірці!

Програма та реєстрація >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини