Про іноземні кейси поліпшення іміджу грального бізнесу: доповідь Франческо Родано та Чармейн Хоган з Playtech

Про іноземні кейси поліпшення іміджу грального бізнесу: доповідь Франческо Родано та Чармейн Хоган з Playtech
04.02.2020

У суспільстві можуть по-різному ставитися до грального бізнесу. Одні підтримують розвиток азартної сфери, інші – категорично проти її легалізації. Тому одне із завдань компаній, що працюють у гральній галузі, – проводити роботу з формування в населення позитивного ставлення до неї.

Як поліпшити імідж грального бізнесу та як ця робота проводиться в різних країнах світу? Про це 24 лютого на Ukrainian Gaming Week розкажуть Франческо Родано та Чармейн Хоган із компанії Playtech.

Спікери виступлять із парною доповіддю на тему: «Як сформувати позитивний імідж грального бізнесу серед населення? Приклади та досвід інших країн».

Франческо – експерт у сфері маркетингу, що спеціалізується на електронній комерції. Він понад вісім років обіймав посаду керівника з питань розвитку та регулювання онлайн-ігор в Agenzia Dogane eMonopoli – італійському гральному регуляторі. Входив до складу експертної групи Єврокомісії з гральних сервісів.

Сьогодні спікер працює керівником із питань політики компанії Playtech, яка займається розробкою програмного забезпечення для гемблінг-індустрії. Він відповідає за взаємодію з представниками влади, відомчими організаціями й учасниками ринку на міжнародному рівні (за винятком Італії).

Чармейн – юристка з 15-річним досвідом роботи у сфері гемблінгу та геймінгу. Раніше обіймала посаду постійного представника Мальти в Європейському Союзі. Була національним експертом Єврокомісії, допомагала представникам грального ринку та європейським регулювальним органам досягати взаєморозуміння. Також експерт працювала в британській гемблінг-компанії bet365.

Зараз спікер обіймає посаду керівника з юридичних питань в Playtech.

Масштабна виставка Ukrainian Gaming Week відбудеться 24-25 лютого в Києві.

Приєднуйтесь до події та отримайте можливість особисто поспілкуватися з представниками одного з провідних світових провайдерів.

Програма та деталі заходу ►►►

Підпишіться, щоб отримувати новини