Про іноземні фінансові рішення для гемблерів із СНД: доповідь директорки International Wealth Наталії Ревенко

Про іноземні фінансові рішення для гемблерів із СНД: доповідь директорки International Wealth Наталії Ревенко
31.01.2020

У яких іноземних банках гравці можуть відкривати рахунки? У чому особливості міжнародних фінансових рішень, якими можуть користуватися гемблери з СНД?

Про це 24 лютого гостям Ukrainian Gaming Week розповість директорка International Wealth із розвитку бізнесу в країнах Східної Європи Наталія Ревенко.

Спікер представить доповідь на тему «Огляд міжнародних фінансових рішень для фізичних осіб і корпоративних гравців ринку гемблінгу».

Основні тези:

  • іноземні банківські та небанківські рішення для гравців-фізосіб із СНД;
  • міжнародні фінансові рішення для переведення та зберігання прибутку корпоративними гравцями;
  • фінансові установи, в яких гемблеру з СНД реально відкрити рахунок;
  • особливості відкриття рахунків в іноземних банках і небанківських організаціях;
  • карткові продукти іноземних фінансових організацій як доповнення до рахунків;
  • особливості додаткових та альтернативних рахунків.

Наталія – фахівець з відкриття банківських і брокерських рахунків, захисту активів, реєстрації та підтримки операційних і холдингових компаній, фондів і трастів.

Спікер п’ять років працювала у сфері фінансового обслуговування корпоративних клієнтів у банках України та Франції. Має восьмирічний досвід із надання міжнародних корпоративних і банківських послуг, супроводу отримання податкового резидентства для фізичних та юридичних осіб країн СНД, ЄС та Латинської Америки, а також США, Канади та Сінгапуру.

Протягом останніх двох років експерт обіймає посаду директорки International Wealth з розвитку бізнесу в країнах Східної Європи. Це онлайн-ресурс, де публікується актуальна інформація про захист і диверсифікацію активів. Команда порталу допомагає підприємцям створювати й успішно розвивати міжнародний та онлайн-бізнес.

Наталія – досвідчений спікер профільних конференцій та авторка понад 300 тематичних статей. Вона проводила вебінари та семінари в Україні та Росії, а також бутикові заходи в Австрії та Угорщині.

Виставка UGW 2020 пройде 24-25 лютого в Києві. У межах івенту відбудеться конференція, на якій виступлять іноземні гемблінг-експерти та представники українських держорганів.

Програма та деталі заходу ►►►

Підпишіться, щоб отримувати новини