Гендиректор компанії «Техноматіка» Володимир Москаль: «З кожним роком ми активно розширюємо географію постачань наших рішень»

Гендиректор компанії «Техноматіка» Володимир Москаль: «З кожним роком ми активно розширюємо географію постачань наших рішень»
16.02.2021

«Техноматіка» – провідний постачальник обладнання, комплектуючих деталей, запчастин і витратних матеріалів для терміналів та апаратів самообслуговування. Також компанія займається розробленням власних термінальних рішень, надає технічну підтримку та здійснює обслуговування наданої клієнтам продукції.

В ексклюзивному інтерв’ю для Ukrainian Gaming Week 2021 генеральний директор «Техноматіка» Володимир Москаль розповів про діяльність компанії й дав рекомендації щодо вибору апаратів самообслуговування для гральної індустрії.

Докладніше про характеристики високоякісних слот-автоматів і беттінг-терміналів, а також про продукцію, яку «Техноматіка» представить на галузевій виставці Ukrainian Gaming Week 2021, читайте далі в інтерв’ю.

Інтерв’юер: Ukrainian Gaming Week (UGW)

Респондент: Володимир Москаль (В. М.)


UGW: Розкажіть про діяльність компанії «Техноматіка». Які рішення вона пропонує та на які ринки постачає продукцію?

В. М.: Компанія «Техноматіка» – експерт у розробленні та виробництві терміналів самообслуговування й систем автоматизації. Авторизований сервісний і дистриб’юторський центр JCM Global, офіційний торговий партнер Innovative Technology LTD. Дистриб’ютор високоякісного обладнання та комплектуючих найкращих світових виробників для пристроїв самообслуговування.

Спільно з нашими партнерами ми пропонуємо готові рішення під ключ для напрямів, як-от HoReCa, ритейл, вендинг, а також для транспортних, платіжних систем, банківського та готельного секторів.

Провідні гравці ринку в Україні та 15 інших країнах (в СНД, Європі, Північній Америці, Африці) обрали нашу продукцію. З кожним роком ми активно розширюємо географію постачань наших рішень.


UGW: Обладнання яких брендів представлено в асортименті «Техноматіка»?

В. М.: Асортимент компанії представлений такими брендами:

  • оброблення готівки: JCM Global, Innovative Technology, Puloon, GRG, Microcoin, CTCoin;
  • принтери: SNBC, Custom, Sitizen, а також вбудований принтер власного виробництва EL3311;
  • картридери та диспенсери карт: Creator Tech, Sankyo, Digital Concept France;
  • сенсорне обладнання та монітори: MasterTouch, GeneralTouch, Zytronic, TF ILITEK, Bonxone, Lilliput;
  • сканувальне обладнання: Newland;
  • безпечне транспортування готівки: StrongPoint.

UGW: Розкажіть про власні розроблення компанії.

В. М.: Практично в кожного великого постачальника в портфелі присутні не тільки партнерські, але і власні рішення. Цей тренд не новий, і зараз в умовах жорсткої конкуренції на тлі кризових явищ він набуває особливого значення. Наявність власних продуктів підвищує статус гравця та його конкурентоспроможність.

Наша компанія виробляє та постачає таке обладнання: беттінгові та гемблінг-термінали, інформаційні кіоски, платіжні та валютообмінні термінали, кіоски замовлення, каси самообслуговування, депозитні машини, вендингові автомати.


UGW: Які рішення «Техноматіка» може запропонувати для гральної індустрії?

В. М.: Для гральної індустрії ми пропонуємо термінали власного виробництва й комплектуючі деталі до них.

Відмінні риси наших рішень – кастомність та ергономічність. Компанія має власне конструкторське бюро, завдяки якому ми можемо оперативно реагувати на запити замовників, розробляти корпус і здійснювати підбір обладнання під конкретне завдання.


UGW: Які характеристики повинні мати апарати самообслуговування, які використовуються в гемблінг-галузі?

В. М.: Бізнес-процеси кожного гравця цього ринку мають свої особливості, відповідно, і підхід до вирішення має бути індивідуальним. Незалежно від цього кожне рішення має бути ергономічним, надійним і функціональним. Усі проєкти з нашими партнерами ґрунтувалися саме на цій ідеології.


UGW: Дайте пораду, як гральному оператору обрати слот-машину та беттінг-термінал високої якості.

В. М.: Залежно від бізнес-схеми, згідно з якою підбирається пристрій, наповнення та зовнішній вигляд можуть значно відрізнятися. У будь-якому випадку потрібно звертати особливу увагу на дизайн корпусу та якість комплектуючих. Величезне значення має наявність сервісних центрів, які забезпечуватимуть працездатність і своєчасне технічне обслуговування обладнання.


UGW: Якими функціями мають бути оснащені високоякісні слотомати та беттінг-термінали?

В. М.: На нашу думку, найкращий термінал – це той, який відповідає всім вимогам замовника та зручний для кінцевого користувача (гравця).

Якщо ми говоримо про наші серійні продукти, то концепція будується на принципі універсальності, а саме в будь-який із наших корпусів можуть бути встановлені комплектуючі ключових вендорів, обладнання яких використовується у всьому світі.

Тому перше та головне правило – працюйте з професіоналами. Вони можуть не тільки продати товар, але й запропонувати оптимальне рішення, про яке клієнт часто навіть не підозрює.


UGW: Яку продукцію представите на виставці Ukrainian Gaming Week 2021? У чому її особливості та переваги?

В. М.: Ми хочемо представити два термінали, які спеціально розроблені для гральної галузі. Вони можуть застосовуватися як для беттінгу, так і для слотів.

Ключовими особливостями цих корпусів є ергономічність і можливість інтеграції в них практично всіх типів пристроїв, які зараз застосовуються в цій галузі.

Ми самостійно розробляли конструктив цих виробів і намагалися максимально врахувати всі вимоги сучасного ринку ігрових терміналів.


«Техноматіка» стане експонентом масштабної галузевої виставки Ukrainian Gaming Week 2021, яка відбудеться 23-24 березня.

Програма події >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини