Голова українського грального регулятора Іван Рудий виступить на Ukrainian Gaming Week 2021

Голова українського грального регулятора Іван Рудий виступить на Ukrainian Gaming Week 2021
18.12.2020

Голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий стане спікером Ukrainian Gaming Week 2021 і відкриє своїм виступом конференцію, яка відбудеться 24 лютого.

Іван очолює гральний регулятор із жовтня 2020 року. На посаду голови колегіального органу він був призначений Кабінетом міністрів України.

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей – державна структура, що здійснює контроль за діяльністю щодо організації та проведення азартних ігор в Україні. Це ключовий орган на гемблінг-ринку країни. Він був створений для того, щоб забезпечувати прозору взаємодію між представниками бізнесу та контролюючими відомствами.

Головна місія регулятора – створення ефективної системи, яка спростить умови роботи в гральній і лотерейній сферах.

Повноваження комісії: розроблення ліцензійних умов ведення грального бізнесу, видавання та анулювання ліцензій, адміністрування державної системи онлайн-моніторингу, розгляд скарг гравців на дії операторів, визначення порядку інспектування обладнання, встановлення принципів відповідальної гри та вимог щодо боротьби з лудоманією, застосування санкцій щодо учасників гемблінг-ринку тощо.

Відомо, що Іван має досвід роботи у сфері менеджменту, фінансів і міжнародних відносин. Має статус ветерана АТО. Раніше він обіймав посаду секретаря Консультативної ради в справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України.

Про Ukrainian Gaming Week 2021

Масштабна галузева виставка Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться 24-25 лютого в київському МВЦ. На заході представлять продукцію та послуги від лідерів світового грального ринку. З-поміж експонентів: виробники обладнання, розробники софту, букмекери, гемблінг-оператори, постачальники ігор і багато інших.

У перший день івенту, 24 лютого, відбудеться конференція, на якій представники влади, члени профільних організацій, українські й іноземні експерти розкажуть про тонкощі регулювання гральної діяльності, проаналізують основні положення законодавства, а також обговорять можливості та перспективи розвитку гемблінг-галузі.

Приєднуйтесь до події та отримайте унікальний шанс особисто познайомитися з експертами, які беруть безпосередню участь у відродженні легального грального ринку України!


Програма заходу >>>

 

Підпишіться, щоб отримувати новини