Guess & WIN! Розіграш квитків на гральну виставку Ukrainian Gaming Week 2021: деталі

Guess & WIN! Розіграш квитків на гральну виставку Ukrainian Gaming Week 2021: деталі
15.02.2021

23-24 березня в KyivExpoPlaza відбудеться масштабна виставка Ukrainian Gaming Week 2021. Знакова для гральної індустрії подія об’єднає провідних представників ринку азартних ігор.

Вгадайте назви засекречених учасників заходу та отримайте в подарунок квитки на найбільший після легалізації грального бізнесу галузевий івент.

Guess & WIN: умови розіграшу

На плані виставки кілька компаній зазначені як секретні учасники. Щотижня ми розкриватимемо ім’я одного з таких експонентів.

У межах розіграшу у вас буде можливість вгадати, хто з представників світового грального ринку позначений як Secret Participant. Переможцем стане той, хто першим вкаже правильне найменування засекреченої компанії-експонента. Як приз він отримає два квитки на виставку Ukrainian Gaming Week 2021.

Варіанти відповідей необхідно надсилати в особисті повідомлення на офіційних сторінках UGW 2021 у соцмережах Facebook та Instagram.

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Про захід

Гральна виставка Ukrainian Gaming Week 2021 збере на одному майданчику українські й іноземні компанії різних масштабів і спрямувань.

З-поміж учасників уже є Spintec, WIN SYSTEMS, FavBet, Gambee, AРЕХ, Digitain, BetConstruct, IGT і багато інших. На заході експоненти представлять продукти та послуги, які будуть корисні для успішного розвитку гемблінг-бізнесу.

UGW 2021 стане ідеальним місцем для обміну досвідом, вигідних знайомств і налагодження плідної співпраці.


Приєднуйтеся до івенту, щоб дізнатися про передові рішення для гральної галузі й особисто познайомитися з представниками провідних компаній індустрії!

Деталі заходу >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини