HR-дошка на Ukrainian Gaming Week 2022: стартувало приймання оголошень про відкриті вакансії в гральній індустрії

HR-дошка на Ukrainian Gaming Week 2022: стартувало приймання оголошень про відкриті вакансії в гральній індустрії
01.02.2022

Шукаєте кваліфікованих спеціалістів для роботи в гральній індустрії? Ukrainian Gaming Week 2022 допоможе вам розв’язати це завдання!

23-24 березня на виставці облаштують дошку вакансій (HR-зону), де будуть розміщені пропозиції щодо роботи від найкращих компаній і резюме шукачів.

Ми хочемо, щоб ваші пошуки виявилися успішними. Тому залишити оголошення про добір співробітників можна вже зараз!

Щоб запропонувати відкриті вакансії, заповнюйте онлайн-форму, надсилайте макети оголошень (до 10 штук), і ми обов’язково розмістимо їх у HR-зоні.

Будьте впевнені, на другій Ukrainian Gaming Week ви зустрінете тих фахівців, які допоможуть в успішному розвитку бізнесу на гемблінг-ринку країни, який відроджується.

А якщо ви шукаєте високооплачувану роботу та хочете працевлаштуватися в одній із найприбутковіших галузей економіки, то заповнюйте Google-форму та прикріплюйте своє резюме. На бажання роботодавці та шукачі зможуть заповнити готові шаблони оголошень на виставці.


Ukrainian Gaming Week 2022 збере компанії зі світовим ім’ям і досвідчених експертів гемблінг-ринку. Це означає, що на заході власники бізнесу зможуть підібрати для своїх команд цінні кадри, а претенденти – знайти стабільну роботу з чудовими умовами праці.

Розмістити оголошення про відкриту вакансію >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини