Важлива новина! Масштабний галузевий івент Ukrainian Gaming Week переноситься на 2021 рік

Важлива новина! Масштабний галузевий івент Ukrainian Gaming Week переноситься на 2021 рік
27.10.2020

Для запобігання поширенню COVID-19 Кабінет міністрів України ухвалив рішення про продовження на території країни адаптивного карантину до кінця 2020 року.

Відповідно до постанови уряду, в Україні посилили вимоги до проведення масових заходів і встановили максимальну кількість людей, які зможуть їх відвідувати. Тепер на таких подіях дозволено збирати до 50 відвідувачів.

Україна стала не єдиною країною, де для запобігання поширенню коронавірусної інфекції посилили карантинні заходи. Нові обмеження вже ввели в Польщі, Словаччині, Франції, Ірландії, Словенії, Німеччині тощо.

Команда організаторів галузевої виставки Ukrainian Gaming Week піклується про безпеку гостей, спікерів, експонентів, спонсорів і інфопартнерів івенту. Ми турбуємося про те, щоб в умовах нестабільної епідеміологічної ситуації учасники та відвідувачі заходу не наражали себе на небезпеку зараження та зберігали чудове самопочуття.

Також для нас важливо реалізувати всю заплановану програму UGW та організувати якісний нетворкінг. Але в умовах дії нових обмежувальних заходів виконати це повною мірою неможливо.

Ба більше, ми зацікавлені в тому, щоб усі охочі могли без перешкод дістатися до місця проведення виставки. Однак через те, що в різних країнах світу посилюють карантинні обмеження, зараз наші іноземні експоненти та гості можуть натрапити на труднощі під час планування та реалізації міжнародних поїздок.

З урахуванням обставин, що склалися, щоб убезпечити відвідувачів та учасників, організувати проведення повномасштабної виставки Ukrainian Gaming Week та забезпечити безперешкодний доступ на захід, ми прийняли рішення перенести івент на лютий 2021 року.

Нові дати проведення UGW: 24-25 лютого 2021 року

Перенесення виставки на пізніший термін дасть змогу сформувати ще насиченішу програму, а також задовольнити побажання та інтереси всіх, хто заявив про участь у події та планував її відвідати як гість.

Ми будемо продовжувати стежити за ситуацією у світі та займатися підготовкою Ukrainian Gaming Week, щоб у 2021 році провести найбільший галузевий івент, який зможе об’єднати провідних представників гральної індустрії з різних країн.


Слідкуйте за оновленнями на сайті, щоб залишатися в курсі всіх новин UGW.

Програма та деталі події >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини