Як жителі України ставляться до легалізації грального бізнесу?

Як жителі України ставляться до легалізації грального бізнесу?
16.09.2020

Попри тривалу історію розвитку гемблінг-індустрії та високий попит на азартні розваги, у суспільстві все ще неоднозначно ставляться до грального бізнесу. Одні підтримують розвиток галузі, а інші проти роботи закладів такого формату. А що думають про гемблінг-діяльність жителі України?

Онлайн-портал GamblerKey, який є інформаційним партнером Ukrainian Gaming Week 2020, провів на вулицях Києва опитування, під час якого з’ясував, як українці ставляться до легалізації гемблінг-бізнесу та чи беруть вони самі участь в азартних іграх.

Результати опитування показали, що більшість респондентів не знають визначення терміна «гемблінг». Водночас багато хто «за» за легалізацію гральної діяльності. І в підтримку своєї думки вони наводять різні аргументи.

Наприклад, частина опитаних зійшлася на думці про те, що виведення галузі з тіні призведе до того, що компанії, які займаються гральним бізнесом, почнуть платити податки. Деякі респонденти заявили про необхідність визначення певних територій, на яких організовуватимуть азартні ігри. А один із них вважає, що легалізація гемблінгу сприятиме розвитку туризму.

Чи знають жителі Києва про прийняття закону, який дозволяє роботу казино, букмекерських контор, залів ігрових автоматів і сайтів для покеру? Чому одні українці підтримують легалізацію грального бізнесу, а інші проти? Про все це дивіться у відеоролику.


Докладніше про перспективи гральної індустрії та переваги виведення гемблінг-бізнесу з тіні можна дізнатися на Ukrainian Gaming Week 2020.

Подія відбудеться 26-27 листопада. На заході представлять передові рішення для гральної галузі, виступлять українські законодавці, члени профільних асоціацій і видатні експерти.

Програма та деталі події >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини