Компанія Endorphina, світовий розробник онлайн-ігор, візьме участь у виставці Ukrainian Gaming Week 2021

Компанія Endorphina, світовий розробник онлайн-ігор, візьме участь у виставці Ukrainian Gaming Week 2021
05.03.2021

Представляємо учасника виставкової зони Ukrainian Gaming Week 2021 – міжнародного творця онлайн-слотів Endorphina.

Компанія Endorphina, провідний B2B-розробник програмного забезпечення, представлена в міжнародній індустрії онлайн-ігор із 2012 року та щорічно випускає не менш ніж 12 ігор. Усі продукти протестовані на надійність і пройшли сертифікацію в iTech Labs і GLI, також Endorphina має ліцензію MGA.

Різноманітне портфоліо компанії містить майже 90 першокласних ігор для великих онлайн-казино багатьох країн. Усі ігри розробляються з урахуванням тих чи інших культурних особливостей, історії, менталітету та навіть популярних соціальних явищ. Виконані в ідеальній сучасній графіці, мають оригінальний музичний супровід, продумані ігрові елементи та набір приголомшливих функцій, що виділяє їх із-поміж конкурентів. Досвідчені та креативні фахівці чудово знають, як працює класична механіка, і створюють онлайн-ігри, які мають величезний успіх – як у найбільш консервативних гравців, так і в шанувальників інновацій.

Також Endorphina – це успішний і перспективний діловий партнер. Рік за роком компанія створює та розвиває взаємовигідні відносини з новими та вже наявними партнерами.

23-24 березня Endorphina братиме участь в Ukrainian Gaming Week 2021. Представники компанії будуть раді вітати вас на своєму виставковому стенді D7 і відповісти на будь-які запитання!


Візьміть участь в унікальному заході гральної індустрії! Зареєструватися >>>

 

Підпишіться, щоб отримувати новини