Коротко про головне: новини грального ринку України, Франції та Великобританії

Коротко про головне: новини грального ринку України, Франції та Великобританії
11.09.2020

Який розмір штрафу за порушення вимог ідентифікації в гральних закладах України? Що чекає на слухачів онлайн-семінару про ефективні стратегії гри в покер? Який дохід отримали гральні оператори Франції під час пандемії коронавірусу та в якій країні Європи майже пів року не можуть знайти власника багатомільйонного джекпоту? Про ці й інші новини гральної сфери читайте в щотижневому дайджесті.

В Україні кіберспорт визнали офіційним різновидом спорту

7 вересня 2020 року esports визнали офіційним різновидом спорту в Україні. Відповідне рішення прийняла Комісія з визнанням різновидів спорту. Про це повідомив міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Заступник міністра з неолімпійських різновидів спорту Матвій Бідний підкреслив, що в esports є всі ознаки, за якими його можна класифікувати саме як різновид спорту. За словами політика, сьогодні потрібно створювати сприятливі умови для того, щоб представники кіберспортивного ком’юніті України могли реалізовувати себе в обраному напрямі.

В Україні штраф за порушення правил ідентифікації гемблерів може скласти до 170 000 грн

Комітет із питань бюджету Верховної Ради розглянув законопроєкт № 3792, яким в Україні пропонують встановити кримінальну відповідальність за порушення вимог ідентифікації відвідувачів гральних закладів. У результаті колегіальний орган вирішив, що проєкт закону має опосередкований вплив на показники бюджету. Залежно від кількості виявлених порушень він може збільшити доходи української скарбниці. Законопроєкт № 3792 передбачає: за недотримання правил ідентифікації гравців порушникам загрожуватиме покарання у вигляді штрафу в розмірі від 3000 до 10 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (НМДГ). Також їх пропонують позбавляти права обіймати певні посади чи здійснювати певну діяльність на строк до трьох років.

Зараз розмір НМДГ становить 17 грн. З урахуванням поточної версії законопроєкту розмір штрафу для порушників може скласти від 51 000 до 170 000 грн.

Професійні покеристи Данст і Бінгер виступлять на навчальному онлайн-семінарі

Як повідомляє онлайн-портал Login Casino, платформа LearnWPT проведе триденний семінар про ефективні стратегії гри в покер. Подія орієнтована на тих гравців, які захоплені безлімітним холдемом і хочуть вивчити нові тактики.

Семінар відбудеться з 25 до 27 вересня. Теоретичні заняття проводитимуться в Zoom. Під час онлайн-семінару виступлять професійні покеристи та володарі браслетів WSOP Тоні Данст і Нік Бінгер. Вони розкажуть про найбільш ефективні стратегії гри в покер.

Слухачі зможуть поставити спікерам запитання, а також перевірити свої сили в онлайн-турнірі. Вартість участі в семінарі – $1997.

У Франції відзвітували про доходи гральних операторів у другому кварталі 2020 року

За даними французького грального регулятора ANJ, у період пандемії COVID-19, під час якої у всьому світі були скасовані чи перенесені спортивні змагання, у двох сегментах грального ринку Франції зафіксували зростання доходів.

З квітня до червня 2020-го валовий дохід операторів, які організовують ігри покеру в онлайні, склав €142 млн, що на 126% вище, ніж за аналогічний період 2019 року. Також у другому кварталі зросла кількість ставок на змагання в кінному спорті. У зазначений період гравці уклали парі на суму €362 млн. Водночас дохід гральних компаній досяг €88 млн. Порівняно з другим кварталом минулого року прибуток збільшився на 33%.

Загальний валовий дохід легального онлайн-ринку Франції в першому півріччі досяг €758 млн, що на 8% вище, ніж за аналогічний період 2019-го.

У Великобританії не знайшли власника багатомільйонного джекпоту

Дотепер у Великобританії не з’явився переможець лотереї EuroMillions, який виграв джекпот у розмірі 57,9 млн фунтів стерлінгів. Про це повідомили місцеві ЗМІ.

Якщо до 13 вересня власник джекпоту не пред’явить організаторам виграшний квиток, то гроші спрямують на благодійність.

Багатомільйонний джекпот лотереї EuroMillions розіграли ще 17 березня поточного року. Квиток із виграшною комбінацією був придбаний у Шотландії в районі Південний Ейршир в одному з магазинів оператора національної лотереї Camelot.


Більше актуальної інформації про розвиток гральної індустрії України та світу читайте в розділі «Новини» >>>

 

Підпишіться, щоб отримувати новини