Залишилися останні вільні стенди на UGW 2021: встигніть стати учасником виставки

Залишилися останні вільні стенди на UGW 2021: встигніть стати учасником виставки
24.12.2020

24-25 лютого відбудеться найбільша галузева подія – гральна виставка Ukrainian Gaming Week 2021.

Захід об’єднає лідерів світової гемблінг-індустрії: виробників обладнання, операторів, девелоперів ігор, розробників ПЗ, дистриб’юторів і багатьох інших. Експоненти представлять новаторські рішення та перевірену продукцію

Практично всі стенди зарезервовані. Кількість вільних місць обмежена!

З докладним планом виставки ви можете ознайомитися за посиланням.

Хто стане експонентом Ukrainian Gaming Week 2021?

З-поміж учасників заходу вже заявлені такі компанії: Alpha Affiliates, Slotegrator, LPB Bank, Interkassa, Alfastreet, Winsystems, GameBridge, IGT, Apex, EGT, GameMaster, FUN GAME, Nebula, Favbet, Gambee і багато інших.

Представляємо нових експонентів UGW 2021

  • SmartCoders – спеціалізована компанія у сфері штучного інтелекту та застосування машинного навчання в бізнесі. Вона займається розробленням персональних рішень на базі ML, які збільшують прибуток, створюють унікальний користувальницький досвід і допомагають знайти шляхи розвитку для гемблінг-платформ. Використання нейромереж дає змогу SmartCoders проаналізувати поведінку гравців, зрозуміти, як можна підвищити конверсію ігор і залученість клієнтів.

  • International Slot Machine Sales Ltd (ISMS) – це найбільший у світі постачальник відновлених електронних слот-машин преміумкласу. В асортименті компанії представлений широкий вибір ігрових автоматів від провідних виробників. ISMS працює на міжнародному ринку понад 18 років. Вона гарантує операторам найвигідніші ціни на старе обладнання, а також виняткову якість – усі машини мають печатку Certified Assurance.

  • «Техноматика» – компанія, яка займається розробленням і виробництвом платіжних терміналів, вендингових автоматів, різних сенсорних кіосків, банкоматів і паркоматів. Це авторизований сервісний і дистриб’юторський центр JCM Global, офіційний торговий партнер Innovative Technology LTD. «Техноматика» є фахівцем щодо комплектувальних для самообслуговування. З-поміж її клієнтів: «ПриватБанк», «Райффайзен Банк Аваль», iBox, Ecosoft, «Аптека АНЦ» та інші.

  • Spintec – це словенський розробник, дизайнер, виробник і постачальник електронних настільних ігор світового рівня, таких як рулетка, сік бо, крепс, блекджек, бакара. Продукція компанії представлена у понад 400 казино у всьому світу. Інноваційні технології, які використовує розробник під час створення електронних настільних ігор, дарують клієнтам унікальний досвід і збільшують прибуток операторів завдяки продовженню ігрових сесій.


Станьте учасником Ukrainian Gaming Week 2021 і встигніть забронювати своє місце у виставковій зоні івенту!

Узяти участь >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини