Найкращих представників гемблінг-індустрії нагородять престижною премією UGW Awards

Найкращих представників гемблінг-індустрії нагородять престижною премією UGW Awards
26.07.2021

UGW Awards – перша в Україні премія, що відзначає досягнення найвидатніших представників гральної сфери. Нагороду отримають компанії, які зробили значний внесок у розвиток індустрії, а також досягли найбільшого успіху.

Участь у конкурсі – чудова можливість заявити про свій бренд і довести, що він найкращий у ніші.

Імена переможців, які цього року отримають заповітну статуетку, стануть відомі на гральній виставці Ukrainian Gaming Week 2021. Подія відбудеться в Києві 14-15 вересня.

Деталі конкурсу: номінації та термін подання заявок

Організатори UGW визначать лауреатів у 13 номінаціях. Престижну премію отримають постачальники меблів для казино, рішень White Label, юридичних послуг, обладнання та продуктів для наземних закладів. Також виберуть найкраще маркетингове агентство та зразкову кампанію за просуванням у сфері гемблінгу.

Нагороди отримають компанії, які розробляють ігри та land-based-обладнання. А ще в межах конкурсу назвуть найкращий інноваційний і land-based-продукт, визначать головне медіа про гральну індустрію та виберуть бренд, який заслужено можна вважати новою зіркою галузі азартних розваг.

Дедлайн подання заявок на участь в UGW Awards – 8 вересня. Кожна компанія може претендувати на отримання нагороди в декількох номінаціях.

Церемонія вручення авторитетної премії відбудеться в перший день Ukrainian Gaming Week 2021, 14 вересня, на закритій вечірці, де зберуться спонсори, експоненти, учасники, спікери та власники VIP-квитків.


Приєднуйтеся до головної гральної події країни – виставки Ukrainian Gaming Week 2021 – отримайте можливість прославити свою компанію на гемблінг-ринку України, який відроджується!

Зареєструватися на участь в UGW Awards >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини