На конференції UGW народний депутат Мар’ян Заблоцький візьме участь у дискусії про особливості державного регулювання грального бізнесу

На конференції UGW народний депутат Мар’ян Заблоцький візьме участь у дискусії про особливості державного регулювання грального бізнесу
10.02.2021

Народний депутат України Мар’ян Заблоцький виступить на конференції UGW, яка відбудеться 24 лютого. Політик візьме участь у панельній дискусії на тему «Тонкощі регулювання грального бізнесу в Україні».

У межах обговорення політик спільно з іншими експертами проаналізує положення закону, який регулює гральний бізнес в Україні. Також під час дискусії розглянуть питання щодо податкових зобов’язань гемблінг-операторів і захисту даних гравців. Окремо розберуть переваги розвитку галузі в законному полі.

Мар’ян – народний депутат України IX скликання, член фракції «Слуга народу». Політик очолює підкомітет із питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Обіймає посаду заступника голови постійної делегації в Парламентській асамблеї ГУАМ.

Спікер має ступінь кандидата економічних наук. До обрання в депутати він обіймав керівні посади в компаніях «Оптіма Капітал» і ErsteBank. Очолював Українське товариство економічних свобод і Центр ефективного законодавства, заміщав голову Української аграрної асоціації. Також він був главою громадської ради, що працює при Комітеті Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

Мар’ян брав участь у створенні орієнтовно 50 проєктів нормативно-правових актів, 12 із яких були прийняті народними депутатами VII і VIII скликань. Окрім цього, він був залучений до розроблення пропозицій щодо внесення поправок до Податкового кодексу України, прийнятих у 2016-2018 роках.

Про конференцію UGW

Експертна конференція UGW відбудеться в київському Premier Palace Hotel. Івент стане унікальним майданчиком, який об’єднає реформаторів грального ринку України та лідерів галузі. Гості заходу зможуть особисто познайомитися з визнаними експертами індустрії та поставити їм запитання.


Приєднуйтесь до події та беріть участь у відродженні легального ринку азартних ігор!

З іншими учасниками панельної дискусії можна ознайомитися тут >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини