На UGW 2020 політичний консультант Антон Кучухідзе візьме участь у круглому столі щодо перспектив створення гральних зон

На UGW 2020 політичний консультант Антон Кучухідзе візьме участь у круглому столі щодо перспектив створення гральних зон
05.10.2020

25 лютого на відкритому лекторії, який відбудеться в межах виставки Ukrainian Gaming Week 2021, виступить політичний консультант Антон Кучухідзе. Він візьме участь у круглому столі.

Під час обговорення експерт спільно з іншими спікерами розкриє тему «Гральні зони – додаткові фінанси для регіонів і держбюджету».

На круглому столі розглянуть такі питання:

  • спеціальні гральні зони в Україні: як їхнє створення допоможе поліпшити інфраструктуру й умови життя в певних регіонах;
  • юридичні можливості для створення гральних зон і норми законодавства, які вимагають уточнень;
  • чи потрібен окремий закон, який регулює механізми створення та розвитку гральних зон;
  • гральні зони як Мекка для туризму, розваг і припливу інвестицій;
  • створення спеціальних гральних зон для завоювання довіри західних інвесторів.

Антон – експерт у сфері міжнародних відносин. Має досвід роботи з міжнародними партнерами України на державному рівні.

У 2014-2018 роках спікер забезпечував роботу народних депутатів України за напрямами міжпарламентських зв’язків Верховної Ради, а також у міжнародних організаціях – Парламентській асамблеї НАТО, Парламентській асамблеї ОБСЄ та Парламентській асамблеї Ради Європи. Під час президентської та парламентської виборчої кампанії 2019 року забезпечував міжнародну діяльність одного з кандидатів у глави держави в роботі Європарламенту та Парламентської асамблеї ОБСЄ.

З 2015 до 2018 року Антон займався дослідженнями західних моделей організації грального бізнесу та необхідності легалізації гемблінг-діяльності в Україні.

Зараз експерт забезпечує роботу іноземних компаній у питаннях, які пов’язані з протидією політичним ризикам. Як політолог-міжнародник він дає коментарі українським та іноземним ЗМІ, зокрема Daily Signal, Fox News, радіостанції «Голос Америки», телеканалу «112 Україна» тощо.


Приєднуйтеся до заходу, щоб краще розібратися в законодавчому регулюванні гральної галузі та дізнатися про можливості ринку! Доступ до відкритого лекторію отримають усі відвідувачі UGW 2021.

Програма та реєстрація >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини