На Ukrainian Gaming Week 2021 юрист Ілля Мачаваріані візьме участь у круглому столі щодо перспектив розвитку грального ринку України

На Ukrainian Gaming Week 2021 юрист Ілля Мачаваріані візьме участь у круглому столі щодо перспектив розвитку грального ринку України
19.10.2020

25 лютого в межах гральної виставки Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться відкритий лекторій. Його учасником стане юрист, старший партнер консалтингового агентства «4Н» Ілля Мачаваріані. Спікер виступить на круглому столі.

Спільно з іншими експертами він розкриє тему «Юридичний погляд на розвиток індустрії азартних ігор: можливості систем моніторингу, перспективи спеціальних гральних зон і майбутнє галузі».

Ілля – досвідчений юрист, який працює в гральній індустрії понад п’ять років. Він допомагає великим міжнародним гемблінг-компаніям вирішувати питання, пов’язані з запуском бізнесу на нових ринках. Також спікер консультує органи державної влади щодо підготовки та зміни грального законодавства.

Раніше Ілля очолював практику грального бізнесу на території СНД у міжнародній юридичній компанії Dentons. Зараз він обіймає позицію старшого партнера «4Н» – бутикового консалтингового агентства у сфері гемблінг-бізнесу.

Виставка Ukrainian Gaming Week 2020 відбудеться в Києві 24-25 лютого. Івент збере на одному майданчику 100 компаній, які постачають продукти та послуги для гральної індустрії.

У перший день події відбудеться експертна конференція, на якій законодавці, українські й іноземні гемблінг-фахівці розкажуть про особливості регулювання галузі та найперспективніші напрями бізнесу.


Приєднуйтеся до івенту, щоб більше дізнатися про потенціал українського ринку азартних ігор і познайомитися з лідерами індустрії! Доступ до відкритого лекторію отримають усі відвідувачі UGW 2021.

Програма та реєстрація >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини