На Ukrainian Gaming Week 2022 партнер Eterna Law Артем Кузьменко розкриє тему державного регулювання грального бізнесу

На Ukrainian Gaming Week 2022 партнер Eterna Law Артем Кузьменко розкриє тему державного регулювання грального бізнесу
04.02.2022

Легалізація грального бізнесу відбулася в Україні ще в серпні 2020 року. Але в легальних операторів та інших представників індустрії, які тільки збираються вийти на ринок, усе ще залишається багато запитань щодо оподаткування та регулювання.

Про які нюанси законодавства варто знати, щоб успішно вести бізнес? 23 березня на конференції в межах Ukrainian Gaming Week 2022 розповість партнер юрфірми Eterna Law Артем Кузьменко. Він докладно розкриє тему державного регулювання гемблінг-сфери.

Артем обіймає посаду заступника голови правління Gaming Council Ukraine (GC-UA), а також очолює Комітет грального бізнесу Асоціації адвокатів України. Входив до складу робочої групи з розроблення закону про легалізацію гемблінг-діяльності.

Як юрист він понад 19 років займається супроводом складних проєктів у сфері телекомунікацій, IT, ритейлу, фінансових послуг тощо. Спеціалізується на питаннях корпоративного права, злиття та поглинання. Консультує провідних закордонних і місцевих операторів ринку.

Робота експерта визнана найбільшими українськими та міжнародними дослідженнями – Артем входить до рейтингових списків «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України – 2021» та The Legal 500 EMEA – 2021.


Приєднуйтеся 23-24 березня до Ukrainian Gaming Week 2022. Провідний експерт допоможе вам розібратися в тонкощах державного регулювання!

Придбати квиток >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини