На виставці Ukrainian Gaming Week 2021 організують HR-зону для пошуку роботи та кваліфікованих співробітників

На виставці Ukrainian Gaming Week 2021 організують HR-зону для пошуку роботи та кваліфікованих співробітників
29.08.2021

Ухвалення закону про легалізацію гральної діяльності стало стимулом для розвитку українського ринку праці. Уже зараз у країні підвищується попит на кваліфікованих фахівців, які спроможні успішно розвивати, просувати й масштабувати бізнес з організації та проведення азартних ігор. А претенденти починають спостерігати за ринком у пошуках вигідних пропозицій у цій сфері.

Масштабна гральна виставка Ukrainian Gaming Week 2021 стане майданчиком, де можна буде не лише обмінятися бізнес-ідеями, зустріти нових партнерів та інвесторів. Також на заході власники профільних компаній зможуть знайти співробітників для своїх бізнес-команд, а шукачі – познайомитися з роботодавцями. Для цього на місці проведення івенту облаштують окрему HR-зону.

На вході на виставку розташується HR-дошка, на якій відвідувачі й учасники розміщуватимуть резюме чи відкриті вакансії. За бажанням шукачі та роботодавці зможуть на місці заповнити анкети й вказати в них необхідну інформацію про досвід роботи, вільні посади в компанії тощо. Шаблони відповідних документів, які будуть підготовлені організатором виставки, можна буде знайти безпосередньо в HR-зоні.

Приєднуйтеся до UGW 2021отримайте унікальну можливість сформувати команду з досвідчених фахівців або знайти гідне місце роботи в гральній сфері!


Про UGW 2021

Найбільша галузева виставка Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться 14-15 вересня в Міжнародному виставковому центрі. На заході провідні українські та міжнародні компанії представлять передові рішення для гральної індустрії. Івент стане ідеальним майданчиком для обміну досвідом та заведення корисних знайомств.

Більше про програму та учасників заходу дивіться тут >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини