На другій Ukrainian Gaming Week нагородять найкращих представників грального ринку: стартувало приймання заявок на UGW Awards 2022

На другій Ukrainian Gaming Week нагородять найкращих представників грального ринку: стартувало приймання заявок на UGW Awards 2022
23.11.2021

Відкриваємо подання заявок на найпрестижнішу в Україні премію для представників гральної індустрії – UGW Awards 2022! Приєднуйтеся до участі, щоб заявити про свою компанію як про лідера ринку й отримати визнання світової гемблінг-спільноти.

Визначення переможців UGW Awards пройде в межах гральної виставки Ukrainian Gaming Week, яка відбудеться 23-24 березня 2022 року.

Елітну премію отримають найкращі з найкращих! Нагорода знайде своїх власників, які добре зарекомендували себе на українському та міжнародних ринках, продемонстрували високі досягнення, а також показали значне зростання та досягли вагомого успіху.

Участь у конкурсі зможуть узяти гральні оператори, виробники та постачальники різних рішень для гемблінг-галузі. Одночасно можна претендувати на здобуття премії в кількох номінаціях.

Цього разу переможців UGW Awards визначить журі, до складу якого увійдуть найвпливовіші експерти індустрії. Стежте за анонсами на нашому сайті, щоб першими дізнатися їхні імена.

Урочисте вручення нагород відбудеться на грандіозній вечірці UGW, де збереться еліта світового ринку азартних розваг.


Подавайте заявку та не пропустіть можливість довести свою перевагу!

Докладніше про конкурс >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини