Народний депутат України Тарас Тарасенко: «Закон тільки підписаний, а ми вже говоримо про його вдосконалення, – і це логічно»

Народний депутат України Тарас Тарасенко: «Закон тільки підписаний, а ми вже говоримо про його вдосконалення, – і це логічно»
18.08.2020

6 жовтня на конференції Ukrainian Gaming Week 2020 виступить народний депутат України, член фракції політичної партії «Слуга народу» Тарас Тарасенко. Політик спільно з представниками профільних асоціацій, українськими й іноземними експертами візьме участь у панельній дискусії про тонкощі регулювання гральної діяльності.

Після підписання президентом закону про легалізацію гемблінг-бізнесу Тарас дав розгорнуте інтерв’ю для Ukrainian Gaming Week 2020. Він озвучив чинники, які покликані забезпечити запуск грального бізнесу в практичній площині, розповів про вплив пандемії COVID-19 на формування рентабельного гемблінг-ринку та важливість правильного підходу до запобігання лудоманії.

Окремо народний депутат пояснив, за якими принципами обиратимуться території для створення спеціальних гральних зон і скільки часу знадобиться, щоб реабілітувати імідж галузі в очах українців.

Докладніше про прогнози Тараса щодо запуску легального грального ринку України й інші актуальні питання дивіться у відеоінтерв’ю.

Виставка Ukrainian Gaming Week 2020 відбудеться 6-7 жовтня. На івенті представлять продукцію та послуги для індустрії азартних розваг. У перший день заходу відбудеться конференція, на якій спікери розберуть основні норми грального законодавства, розглянуть рекламні обмеження у сфері гемблінгу й обговорять майбутнє індустрії.


Програма події >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини