«Наша експертиза в платежах для iGaming може стати в пригоді як новачкам, так і тим, хто планує вихід на новий ринок» – представник BetaTransfer kassa в інтерв’ю для UGW 2022

«Наша експертиза в платежах для iGaming може стати в пригоді як новачкам, так і тим, хто планує вихід на новий ринок» – представник BetaTransfer kassa в інтерв’ю для UGW 2022
09.02.2022

Учасниками другої Ukrainian Gaming Week стануть провідні компанії, які постачають бізнесу ефективні рішення. Одна з них – BetaTransfer kassa. Це сервіс приймання платежів у сфері iGaming та інших нішевих категоріях, що працює на ринках України, Європи та СНД. Компанія застосовує до кожного клієнта персоналізований підхід та гарантує безпеку.

Онлайн-сервіс став спонсором пресзони, яка буде облаштована на гральній виставці.

В ексклюзивному інтерв’ю команді UGW 2022 представник компанії розповів про послуги, які пропонує BetaTransfer kassa своїм клієнтам. Також він оцінив поточний стан ринку інтернет-еквайрингу та висловив свої очікування щодо майбутнього івенту.

Інтерв’юер: Ukrainian Gaming Week (UGW)

Респондент: представник компанії BetaTransfer kassa (BT. k)

UGW: Припустимо, оператор українського онлайн-казино хоче під’єднати послугу інтернет-еквайрингу. Скільки це йому коштуватиме та які пункти видатків входитимуть до загального бюджету?

BT. k: Ми за індивідуальний підхід, тому все залежатиме від потреб компанії, розміру обороту, гео, на якому працює клієнт, тощо. Ми враховуємо безліч особливостей і пропонуємо унікальні рішення, які оптимально підходять конкретній компанії як за функціоналом, так і за бюджетом.

UGW: Як реалізується під’єднання гемблінг- та беттінг-сайтів до онлайн-сервісу BetaTransfer kassa?

BT. k: За допомогою інтеграції нашого API на платформу клієнта. Прямими руками людини, яка цим опікується, інтеграція займає не більше 15 хвилин. Після цього клієнт має на своєму сайті простий та надійний шлюз-еквайринг для приймання платежів.

UGW: У яких валютах можна робити платежі під час використання сервісу BetaTransfer kassa та за допомогою яких систем вони обробляються?

BT. k: Рахунок може бути виставлений у будь-якій валюті світу, за необхідності банк конвертує валюти. Заходять платежі на рахунки в USD, EUR, UAH, RUB. Окрім цього, за допомогою BetaTransfer kassa можна приймати платежі в криптовалютах.

Ми обробляємо платежі через Visa, Mastercard та електронні гаманці.

UGW: Як ви оцінюєте поточний стан ринку інтернет-еквайрингу? За вашими прогнозами, як він розвиватиметься у 2022 році?

BT. k: Це дуже динамічний ринок, який постійно перебуває в русі й активно розвивається. Зараз CAGR становить понад 16%.

На третій рік пандемії компанії у всьому світі стабілізують свою роботу, впроваджують новітні технології цифрових платежів та у відповідь на запит користувачів роблять усе більший акцент на цьому сегменті. Очікується, що до 2025 року обсяг глобального ринку досягне $9073,09 млрд за середньорічного темпу зростання 11%.

UGW: Які методи оплати зараз найпоширеніші серед користувачів?

BT. k: Використовуються всі доступні способи оплати. У нас приблизно 70% обороту посідає класичний картковий еквайринг, орієнтовно 10% – оплата криптовалютою, близько 20% йде з електронних гаманців.

В останній категорії є перспектива зростання завдяки нашому новому каскадному рішенню, яке забезпечує високу прохідність та конверсію під час оплати з електронних гаманців. Знаходьте нас на івенті, щоб дізнатися про нього більше.

UGW: Які тенденції зараз спостерігаються у сфері онлайн-платежів для iGaming-ринку в Україні та загалом у світі?

BT. k: У всьому світі активно легалізують різні напрями iGaming, і, здавалося б, приймання платежів має ставати простішим – але відбувається зворотне. Банки висувають дедалі більше вимог, і платежі ускладнюються, попри те що самі категорії стають доступнішими. Це перша загальна тенденція.

Друга ж випливає з неї: платіжним сервісам потрібно постійно шукати нові ефективні рішення, щоб встигати за новими вимогами та розв’язувати актуальні проблеми. Водночас великі гравці воліють завжди працювати з кількома платіжними сервісами одночасно, щоб максимально убезпечити платіжні потоки.

UGW: Чого очікуєте від Ukrainian Gaming Week 2022? Із представниками яких компаній хотіли б зустрітися?

BT. k: UGW – захід, який збирає представників популярних компаній із різних країн. Ми дуже хочемо поспілкуватися з великими гравцями ринку, які ще не розпочали співпрацю з нами. Водночас нам цікаві й нові обличчя – бренди. Наша експертиза в платежах для iGaming може стати в пригоді як новачкам, так і тим, хто планує вихід на новий ринок.

Важливий і нетворкінг – комунікуючи з колегами з iGaming-сфери, ми можемо краще зрозуміти їхній біль і допомогти розв’язати проблеми. Плюс знання трендів у цій сфері допомагає нам постійно працювати над покращеннями.


Ознайомитись із послугами BetaTransfer kassa та домовитися про довгострокове бізнес-партнерство ви зможете вже цієї весни, 23-24 березня, відвідавши Ukrainian Gaming Week 2022. До зустрічі!

Придбати квиток на захід >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини