Не пропустіть! Експертна конференція UGW і грандіозна виставка Ukrainian Gaming Week 2021: програма, актуальні дати та місце проведення

Не пропустіть! Експертна конференція UGW і грандіозна виставка Ukrainian Gaming Week 2021: програма, актуальні дати та місце проведення
26.01.2021

Щоб задовольнити запити представників гемблінг-спільноти, міжнародна компанія Smile-Expo вирішила модернізувати формат проведення грального івенту Ukrainian Gaming Week 2021. Замість однієї події ми організуємо два окремі галузеві заходи – конференцію та виставку.

Конференція UGW: особливості та програма

Конференція відбудеться 24 лютого в Premier Palace Hotel. Це унікальна подія, на якій імениті експерти дадуть вичерпні відповіді на запитання про особливості ведення грального бізнесу в законному полі. Івент об’єднає законодавців, лідерів індустрії та всіх, хто зацікавлений у відродженні українського ринку азартних ігор.

У програмі івенту: змістовні доповіді, панельна дискусія та продуктивний нетворкінг. Спікерами стануть представники Верховної Ради та грального регулятора, члени профільних асоціацій, українські й іноземні фахівці різного профілю. Вони поділяться експертною думкою та дадуть відповіді на запитання гостей.

На заході виступлять:

  • Іван Рудий – голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей.
  • Тарас Тарасенко – народний депутат IX скликання, який входить до складу фракції «Слуга народу».
  • Мар’ян Заблоцький – депутат Верховної Ради, представник фракції «Слуга народу».
  • Ілля Мачаваріані – старший партнер консалтингового агентства «4Н».
  • Антон Кучухідзе – глава Гемблінг-асоціації України.

Експерти розкажуть про реформування грального ринку України, оцінять основні положення законодавства про легалізацію гемблінгу та розберуть обмеження у сфері реклами азартних ігор. Вони представлять антикризову стратегію для букмекерів і пояснять, чи змінюватимуться в перспективі принципи відповідальної гри. Спікери наведуть приклади інноваційних технологій, які можуть допомогти в роботі операторів, а також висвітлять інші теми.

Виставка Ukrainian Gaming Week 2021: особливості та програма

Через високі темпи поширення COVID-19 та появу нових штамів коронавірусу в різних країнах світу продовжує діяти карантин. Зараз різні обмеження введені у Великобританії, Франції, Італії, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Данії, Португалії та інших державах.

Виставка Ukrainian Gaming Week 2021 стане найбільшим після легалізації грального бізнесу галузевим івентом. Захід покликаний об’єднати представників гемблінг-індустрії з усього світу. Однак через дію карантину в деяких країнах вводять обмеження на перетин кордонів. З цієї причини іноземні експоненти та гості можуть стикнутися зі складнощами під час здійснення міжнародних перельотів. Тому в них не буде можливості приїхати в Україну в раніше анонсовані для виставки дати. Через це в нинішніх умовах захід неможливо провести в тому масштабі, у якому ми планували спочатку.

Проаналізувавши ситуацію в різних країнах світу та взявши до уваги обставини, що склалися, наша команда прийняла рішення перенести Ukrainian Gaming Week на весну 2021 року.

Виставка відбудеться 23-24 березня.

А щоб ще більше компаній могли доєднатися до участі в події, для організації заходу була обрана нова локація: KyivExpoPlaza.

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Що чекає на гостей заходу?

Програма Ukrainian Gaming Week 2021 містить у собі виставку, відкритий лекторій, вручення премії UGW Awards та афтепаті.

На галузевому івенті українські й іноземні компанії різних масштабів і спрямувань представлять найкращі рішення для гральної сфери. Експонентами стануть провайдери гемблінг-обладнання, розробники софту та грального контенту, дистриб’ютори, банки, девелопери платформ для інтернет-казино, постачальники меблів для гральних залів і багато інших. Відвідувачі зможуть ознайомитися з доступними продуктами та проконсультуватися в представників компаній.

На відкритому лекторії виступлять експерти у сфері запуску, розвитку, просування та масштабування грального бізнесу на різних ринках. Також там презентують нові продукти, розберуть практичні кейси й обговорять актуальні для індустрії питання. Доступ до лекторію отримають усі відвідувачі івенту.

У межах виставки визначать переможців конкурсу UGW Awards. Премію отримають компанії, які продемонстрували максимальне зростання та досягли великих успіхів у роботі. Нагородження лауреатів відбудеться на афтепаті, яке відбудеться в закритому форматі.

Важливо! Усі відвідувачі конференції UGW автоматично отримують квиток на виставку Ukrainian Gaming Week.


Приєднуйтеся до галузевих івентів від Smile-Expo і беріть участь у відродженні та становленні легального грального ринку України.

Програма та реєстрація >>>

 

Підпишіться, щоб отримувати новини