Нетворкінг з експертами гемблінг-індустрії: беріть участь у speed dating на Ukrainian Gaming Week 2021

Нетворкінг з експертами гемблінг-індустрії: беріть участь у speed dating на Ukrainian Gaming Week 2021
02.09.2021

14-15 вересня виставка Ukrainian Gaming Week 2021 збере на одному майданчику експертів гемблінг-індустрії, власників грального бізнесу та постачальників продукції для галузі азартних ігор. Це зробить захід найкращим місцем для розширення кола корисних знайомств.

Для організації ефективного нетворкінгу до програми івенту додали speed dating – спілкування у форматі тет-а-тет, яке допоможе гостям виставки знайти нові ділові зв’язки.

Speed dating відбудеться в другий день заходу, 15 вересня, у зоні лекторію. Період проведення – з 12:50 до 13:10. Учасники поділяться на пари, а кожні дві хвилини співрозмовники змінюватимуться. Цього часу вистачить для того, щоб розповісти про себе та свою діяльність, обмінятись контактами чи домовитися про особисту бізнес-зустріч. У такий спосіб усього за 20 хвилин можна поспілкуватися з багатьма експертами галузі.

Завдяки Ukrainian Gaming Week 2021 ви зможете знайти партнерів, інвесторів і познайомитися з представниками різних напрямів у гемблінг-індустрії: фахівцями у сфері спортсбуку, юристами, власниками та СЕО профільних компаній, постачальниками програмного забезпечення, афіліатами та багатьма іншими.

Переваги VIP-квитка

VIP-квиток дає можливість яскравіше провести час на виставці та зробити нетворкінг ефективнішим. Він вміщує такі опції:

  • окрема стійка реєстрації;
  • доступ на виставку;
  • доступ до VIP-зони;
  • закрите afterparty;
  • кава-брейки та ланч.

Приєднуйтеся до Ukrainian Gaming Week 2021 – розширте коло професійних знайомств і долучайтеся до лідерів гемблінг-спільноти, які успішно розвивають гральний ринок України!

Програма та реєстрація >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини