Увага! У зв’язку з введенням карантинних заходів виставка Ukrainian Gaming Week 2020 переноситься на 16-17 червня

Увага! У зв’язку з введенням карантинних заходів виставка Ukrainian Gaming Week 2020 переноситься на 16-17 червня
12.03.2020

11 березня Кабінет Міністрів України затвердив низку тимчасових обмежувальних заходів, які будуть вжиті через загрозу епідемії коронавірусу та для недопущення поширення цього захворювання. Водночас у Київській міській державній адміністрації на засіданні профільної комісії прийняли рішення про введення обмежувальних заходів безпосередньо на території столиці.

Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я України, станом на 11 березня 2020-го у світі було зафіксовано 114 219 випадків зараження коронавірусною інфекцією. Зараз для запобігання поширенню COVID-19 різні обмежувальні заходи та заборони вже приймаються в багатьох країнах світу. Наприклад, в Італії та Ірані ввели карантин. У Катарі, Саудівській Аравії, Монголії, Казахстані, Австрії, США та низці інших держав посилили правила перетину кордону.

Поки невідомо, коли загроза поширення вірусу пройде. Також немає єдиної офіційної дати скасування карантину в Києві та інших регіонах України. У зв’язку з цим, щоб перестрахуватися та убезпечити всіх гостей, учасників, спікерів, партнерів та спонсорів Ukrainian Gaming Week 2020 року, ми змушені перенести захід на більш пізній термін.

Нова дата проведення івенту: 16-17 червня 2020 року.

Ми сподіваємося, що незабаром ситуація з поширенням коронавірусу у світі стабілізується та карантинні обмеження будуть зняті.

Подробиці та програма події ►►►

Підпишіться, щоб отримувати новини