Новорічний випуск подкасту «Інсайдер UGW»: привітання від лідерів гемблінг-індустрії

Новорічний випуск подкасту «Інсайдер UGW»: привітання від лідерів гемблінг-індустрії
29.12.2020

Відбувся спеціальний випуск подкасту «Інсайдер UGW», присвячений новорічним святам. У новому епізоді бренд-амбасадор Ukrainian Gaming Week 2021 Лаврентій Губін поспілкувався з українськими й іноземними гемблінг-експертами.

Гостями новорічного подкасту стали старший партнер 4H.Agency Ілля Мачаваріані, стратегічний радник Глін Томас, засновник Ukraine Poker Open Ерік Шахбазян, голова ради CTC Holdings Едвінс Лобіньш, CEO Evenbet Gaming Дмитро Старостенков, Head of HR в Slotegrator Марина Запольська, СРО букмекерської компанії «Ліга Ставок» Максим Афанасьєв, виконавчий директор AXES.ai Ерл Дж. Холл і керівний партнер ArtBuild Hotel Group Олексій Євченко.

У форматі відеозвернень експерти привітали глядачів із Новим роком і Різдвом. Під час подкасту було зазначено, що 2020-й був непростим для гральної індустрії. Водночас для України цей рік став знаковим, оскільки був прийнятий закон про легалізацію гемблінг-бізнесу. Учасники «Інсайдер UGW» висловили надію на те, що 2021 рік стане переворотним для цієї сфери.

Що провідні гемблінг-експерти побажали учасникам грального ринку? Дивіться далі у відеоролику.

З іншими випусками подкасту «Інсайдер UGW» можна ознайомитися в розділі «Новини». Епізод за участю позаштатного радника заступника керівника Офісу президента України Бориса Баума дивіться за посиланням >>>

Про Ukrainian Gaming Week 2021

Масштабна гральна виставка Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться 24-25 лютого в Києві. Подія об’єднає на одному майданчику компанії різних масштабів і спрямувань. Експонентами стануть виробники обладнання та меблів, девелопери софту, партнерські програми, постачальники рішень для онлайн-казино, банки, платіжні агрегатори та багато інших.

24 лютого відбудеться конференція, на якій гемблінг-експерти розберуть нюанси закону про регулювання гральної діяльності, розкажуть про рекламні обмеження в галузі, проаналізують нормативний досвід інших країн, а також розглянуть інші актуальні теми.


Приєднуйтеся до події, щоб ознайомитися з передовими рішеннями для сфери азартних ігор і поспілкуватися з провідними представниками індустрії.

Програма події >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини