Новорічна акція! Купуйте один квиток на Ukrainian Gaming Week 2021 та отримуйте другий у подарунок

Новорічна акція! Купуйте один квиток на Ukrainian Gaming Week 2021 та отримуйте другий у подарунок
23.12.2020

Наближається низка довгоочікуваних зимових свят, а це означає, що прийшов час робити вигідні покупки й отримувати приємні подарунки.

Напередодні Нового року та Різдва запускаємо грандіозну акцію: кожному покупцеві квитка на Ukrainian Gaming Week 2021 даруємо другий квиток аналогічної категорії. Зустрічайте свята з вигодою!

Два квитки за ціною одного: подробиці акції

Акційна пропозиція, яка пов’язана з новорічними святами, діє з 24 грудня 2020 року до 14 січня 2021-го. У цей період купуйте один квиток на виставку Ukrainian Gaming Week 2021 та отримуйте другий абсолютно безкоштовно. А тим, хто придбає квиток на конференцію UGW, даруємо другий із такими ж опціями. Економія аж цілих 50%!

  • Вартість двох квитків на виставку в період акції – 1000 грн 500 грн.
  • Вартість двох квитків категорії «Конференція + Виставка» в період акції – 6000 грн 3000 грн.

Щоб отримати квиток у подарунок, уже зараз переходьте в розділ реєстрації та заповнюйте відповідну форму.

Зверніть увагу, що акція не поширюється на квитки категорії VIP.

Чому варто відвідати Ukrainian Gaming Week 2021?

Масштабна виставка Ukrainian Gaming Week відбудеться 24-25 лютого 2021 року в київському МВЦ. Подія стане найбільшим після легалізації грального бізнесу галузевим івентом.

На заході свої продукти та послуги представлять лідери світового ринку азартних ігор: виробники обладнання та меблів, постачальники ігрового контенту, розробники ПЗ, гемблінг-оператори та букмекери, юридичні, маркетингові, консалтингові компанії, рекламні та SEO-агентства, партнерські програми та багато інших.

У перший день івенту, 24 лютого, відбудеться конференція. На ній виступлять представники органів влади, члени профільних асоціацій, українські й іноземні експерти.

Спікери обговорять тонкощі регулювання гемблінг-діяльності та розберуть основні положення грального законодавства. Вони розкажуть про потенціал України у сфері грального туризму, міжнародні фінансові рішення для учасників ринку та використання технологій Big Data у сфері азартних ігор. Окрім цього, експерти розглянуть особливості ведення грального бізнесу за кордоном і дадуть прогнози щодо подальшого розвитку індустрії в Україні.


Приєднуйтеся до події, щоб дізнатися про інсайди українського грального ринку й особисто познайомитися з представниками провідних компаній галузі з усього світу!

Купити квиток >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини