Про регулювання реклами гемблінгу в Україні та за кордоном: на UGW 2021 розповість голова юрвідділу в Law & Trust International Тетяна Клименко

Про регулювання реклами гемблінгу в Україні та за кордоном: на UGW 2021 розповість голова юрвідділу в Law & Trust International Тетяна Клименко
17.03.2020

Які законодавчі обмеження щодо реклами азартних ігор є в Україні? У чому особливості регулювання реклами гемблінгу в країнах Європи? Про це на Ukrainian Gaming Week 2021 розповість голова юридичного відділу в Law & Trust International Тетяна Клименко.

Тема виступу спікера: «Законодавчі обмеження реклами для гральної індустрії в Україні. Як це реалізовано в інших країнах?».

Основні тези:

  • законодавчі обмеження реклами для гральної індустрії в Україні;
  • аналіз регулювання реклами гемблінгу у Великобританії та на Мальті;
  • найбільш жорсткі заходи щодо обмеження реклами на прикладі регулювання в Бельгії.

Тетяна – юрист-міжнародник, експерт у сфері корпоративного та податкового права. Спеціалізується на реєстрації компаній за кордоном, відкритті розрахункових та кореспондентських рахунків, податковому плануванні та структуруванні. Очолює юридичний відділ міжнародної компанії Law & Trust International.

Спікер займається податковим структуруванням, створенням міжнародних холдингових структур в азартній галузі, відкриттям кореспондентських рахунків для фінансових організацій, розрахункових рахунків для великих компаній і холдингів, а також рахунків, пов’язаних із азартним бізнесом і криптовалютою. Надає послуги з ліцензування гральної діяльності.

Тетяна має досвід у реєстрації компаній, відкритті рахунків і супроводі клієнтів у країнах Європейського союзу, Великобританії, Швейцарії, Туреччині, ОАЕ, Китаї, Бангладеш, Індії.

Виставка рішень для азартної індустрії Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться 24-25 лютого в Києві. Вона об’єднає українські й іноземні компанії, які постачають продукти та послуги для грального ринку.

Приєднуйтесь до події та дізнайтеся, як просувати гемблінг-компанії з дотриманням усіх законів.

Програма заходу ►►►

Підпишіться, щоб отримувати новини