Про послуги компанії, нових клієнтів і цифрові платежі: CEO Royal Pay Сергій Кондратенко в ексклюзивному інтерв’ю для Ukrainian Gaming Week 2021

Про послуги компанії, нових клієнтів і цифрові платежі: CEO Royal Pay Сергій Кондратенко в ексклюзивному інтерв’ю для Ukrainian Gaming Week 2021
13.09.2021

Уже 14-15 вересня відбудеться масштабна виставка передових рішень для гемблінг- і беттінг-індустрії – Ukrainian Gaming Week 2021. Срібним спонсором заходу стане Royal Pay – провідний провайдер послуг для ринку iGaming.

В інтерв’ю спеціально для UGW 2021 CEO компанії Сергій Кондратенко розповів про рівень попиту на фінансові послуги в гемблінг-сфері та стан ринку безготівкових платежів в індустрії, а також про надійні рішення та тренди у сфері оброблення електронних платежів.

Інтерв’юер: Ukrainian Gaming Week (UGW)

Респондент: Сергій Кондратенко (С. К.)

UGW: Які послуги Royal Pay пропонує власникам грального бізнесу?

С.К.: Royal Pay – це бренд, під яким працює група компаній. Вони пропонують мерчантам різноманітні послуги: від оброблення платежів до фінансових рішень, а також послуги комплаєнсу.

UGW: На яких умовах Royal Pay надає гральним операторам послуги інтернет-еквайрингу?

С. К.: Умови співпраці з нашою компанією безпосередньо залежать від потреб клієнта. У нас є широкий арсенал методів і рішень, з яких ми вибираємо оптимальне з найбільш відповідними для клієнта умовами.

UGW: Інтеграцію з якими банками-еквайрами та платіжними системами забезпечує провайдер?

С. К.: Процесинг платежів здійснюється на основі сучасних технічних рішень, які успішно функціонують на території СНД, Європи та Азії. У нас є доволі велика кількість інтеграцій із банками і PSP, що дає змогу надати найкраще рішення мерчанту.

UGW: Завдяки чому Royal Pay гарантує безпеку інтернет-платежів?

С. К.: Стандарти PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard). Технологія 3-D Secure. Власна антифрод-система.

UGW: Наскільки зараз високий попит на фінансові послуги з-поміж представників грального бізнесу?

С. К.: До нас постійно за рекомендаціями звертаються нові компанії, які шукають надійні рішення у сфері оброблення електронних платежів.

Щомісяця ми розглядаємо понад 10 нових заявок, допомагаємо клієнтам оптимізувати їхній бізнес.

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

UGW: Які тренди зараз спостерігаються у сфері цифрових платежів, а що, навпаки, втрачає актуальність?

С. К.: У сфері цифрових платежів постійно триває розвиток, на ринку пропонуються різні варіації приймання/оброблення платежів. Частина з них приживається, щось стає неактуальним, і тут дуже важливо постійно тримати руку на пульсі подій, щоб бути в тренді та встигати за новими тенденціями. Зараз популярні платежі в криптовалюті, мобільні платежі, моментальне відправлення платежів. Наша компанія перебуває в постійному русі, розвитку, що дає змогу практично миттєво реагувати на зміни.

На кожному ринку свій формат, але карткові платежі вже протягом багатьох років залишаються фундаментальним рішенням, яке використовує більшість клієнтів.

UGW: Як ви оцінюєте стан ринку безготівкових платежів у сегменті гемблінгу?

С. К.: Ринок безготівкових платежів у сегменті гемблінгу зростає в геометричній прогресії. Приріст ринку, за нашою оцінкою, становить +35% щорічно. Усе більше людей стає учасниками онлайн-розрахунків в Інтернеті, та з’являється все більше платіжних методів, що дають змогу нарівні з банківськими картками обробляти платежі онлайн. Тому ринок у системі гемблінгу розвиватиметься та ростиме в найближчій перспективі швидкими темпами.

UGW: Чому операторам варто обирати рішення від Royal Pay? У чому їхні головні переваги?

С. К.: Система Royal Pay проста та надійна у використанні. Вона відповідає всім стандартам вимог з оброблення електронних платежів. Наші переваги:

  • облік усіх проведених операцій;
  • великий вибір методів для поповнення та виведення коштів;
  • миттєве виконання платіжних доручень;
  • відсутність комісії під час оплати більшості товарів і послуг;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

UGW: Які послуги представите на Ukrainian Gaming Week 2021? Кому корисно відвідати ваш стенд?

С. К.: Ми пропонуємо весь комплекс послуг: допомога у відкритті рахунку, оброблення платежів, послуги комплаєнс, фінансові рішення, еквайринг і виплати в національних валютах, а також EUR у всьому світі.

UGW: Чого очікуєте від гральної виставки?

С. К.: Знайти нових партнерів, завести знайомства, розширити коло співпраці.


Поспілкуватися з представниками Royal Pay, а також дізнатися про всі послуги та переваги компанії ви зможете 14-15 вересня на Ukrainian Gaming Week 2021.

Придбати квиток >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини