Онлайн-портал GamblerKey – інформаційний партнер Ukrainian Gaming Week 2021

Онлайн-портал GamblerKey – інформаційний партнер Ukrainian Gaming Week 2021
15.12.2020

Інформаційним партнером галузевої виставки Ukrainian Gaming Week 2021 став онлайн-портал GamblerKey.

GamblerKey – це незалежний ресурс, який публікує актуальну й об’єктивну інформацію про індустрію iGaming. Редакція стежить за новинами в гемблінг-галузі, завдяки чому читачі порталу першими дізнаються про цікаві події у сфері азартних ігор, оригінальні тренди та майбутні тематичні заходи.

На сайті GamblerKey міститься повний спектр інформації для тих, хто хоче залишатися в курсі останніх новин гральної індустрії та проводити час на найкращих майданчиках для безпечної гри. Зокрема, в розділах онлайн-порталу представлені:

  • огляди онлайн-казино та рейтинг найкращих гемблінг-майданчиків;
  • актуальні бонуси гральних клубів;
  • огляди ігрових автоматів;
  • база теоретичних знань;
  • словник гральних термінів;
  • щомісячні та щотижневі розважальні рубрики;
  • новини індустрії та багато іншого.

Журналісти GamblerKey ведуть тематичний YouTube-канал, на якому виходять ролики про події в гральній індустрії, інтерв’ю з відомими у світі гемблінгу особистостями, аналітиками, стримерами та гравцями. Онлайн-портал підтримує сучасні тренди й активно спілкується з підписниками на своїх сторінках у соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, TikTok.

У листопаді GamblerKey запустив англомовну версію сайту, яка орієнтована на користувачів із Європи. Тепер весь корисний контент ресурсу доступний і іноземним гравцям.

Нагадаємо, що виставка Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться 24-25 лютого в Києві. На заході компанії з усього світу представлять продукти та послуги для гральної індустрії. У перший день івенту відбудеться конференція, на якій українські й іноземні експерти обговорять тонкощі регулювання гемблінг-діяльності та перспективи розвитку ринку.


Програма та реєстрація >>>

 

Підпишіться, щоб отримувати новини