Онлайн-сервіс BetaTransfer kassa – спонсор пресзони виставки Ukrainian Gaming Week 2022

Онлайн-сервіс BetaTransfer kassa – спонсор пресзони виставки Ukrainian Gaming Week 2022
21.01.2022

Шукаєте надійного постачальника платіжних рішень? BetaTransfer kassa – те, що вам потрібно! Онлайн-сервіс став спонсором пресзони Ukrainian Gaming Week 2022. Які переваги він має?

BetaTransfer kassa – це надійний і захищений сервіс приймання платежів у сфері iGaming та інших нішевих категоріях (казино, ставки, dating, nutra, інвестиційні та криптопроєкти), що працює на ринках України, СНД та Європи вже понад 5 років.

З-поміж переваг компанії:

  • фінансові операції здійснюються в криптовалютах та електронних грошах через платіжні системи Visa, Mastercard, Maestro;
  • висока прохідність платежів;
  • індивідуальний підхід, що дає змогу кожному клієнту отримати найкращі умови;
  • цілодобова служба підтримки;
  • відсутність бюрократії та гарантія безпеки.

Завдяки багаторічному професійному досвіду онлайн-сервіс дає змогу максимально легко та швидко розв’язувати типові проблеми, які пов’язані з платежами.

Звернувшись до BetaTransfer kassa, ви забезпечуєте свій бізнес безпечним шлюз-еквайрингом для приймання платежів. Щоб розпочати співпрацю, достатньо лише заповнити коротку форму на сайті. Після цього менеджер обов’язково зв’яжеться із вами.

BetaTransfer kassa – завжди відкриті до діалогу!


23-24 березня запрошуємо на другу виставку Ukrainian Gaming Week. Не пропустіть шанс познайомитися з видатними постатями гральної індустрії та взяти участь в експертних обговореннях.

Придбати квиток на івент >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини