«Оператори зможуть досить швидко вийти на ринок України», – партнер юрфірми Eterna Law Артем Кузьменко

«Оператори зможуть досить швидко вийти на ринок України», – партнер юрфірми Eterna Law Артем Кузьменко
12.11.2020

З якими труднощами можуть зіткнутися оператори, які хочуть вийти на український ринок азартних ігор? Чому держава не має завищувати податки на гемблінг-діяльність? І чи може виведення грального бізнесу в легальне поле стати стимулом для розвитку економіки?

На ці й інші запитання в інтерв’ю для Ukrainian Gaming Week 2020 відповів юрист, партнер юридичної фірми Eterna Law Артем Кузьменко.

Експерт розповів про те, чому в іноземних інвесторів виникає багато запитань до українського закону про азартні ігри, і пояснив, з якими труднощами можуть зіткнутися оператори під час запуску грального бізнесу. Він уточнив, які заходи необхідно вжити для створення комфортного податкового клімату в Україні, і спрогнозував, коли в країні запрацюють казино.

Докладніше про те, як експерт оцінює нове гральне законодавство, дивіться у відео.

Виставка Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться 24-25 лютого. На заході компанії з усього світу представлять сучасні рішення та обладнання для гральних закладів.

У перший день івенту відбудеться конференція, на якій професіонали у сфері грального бізнесу розберуть тонкощі регулювання гемблінг-галузі в Україні, обговорять нормативний досвід європейських країн, розглянуть ключові принципи відповідальної гри й інші теми.


Програма заходу >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини