Відкривайте нові горизонти з Ukrainian Gaming Week 2022. Дізнайтеся все про нюанси та перспективи індустрії кіберспорту

Відкривайте нові горизонти з Ukrainian Gaming Week 2022. Дізнайтеся все про нюанси та перспективи індустрії кіберспорту
17.02.2022

Спікери конференції Ukrainian Gaming Week завжди підіймають найактуальніші питання. На другій гральній виставці ми додали до програми заходу блок кіберспорту. Ця сфера зараз на піку популярності та часто перетинається з гемблінг-індустрією. Тому важливо розуміти, як влаштована галузь, на якому рівні розвитку перебуває та як інтегрується у сферу азартних ігор.

24 березня, у другий день Ukrainian Gaming Week 2022, провідні експерти поділяться своїм баченням можливостей кіберспорту в Україні, а також розкажуть про його тенденції, інвестиційний потенціал і перспективи.

Зустрічайте першу трійку спікерів, які виступатимуть у межах блоку про кіберспорт!

  • Геннадій Веселков – співвласник кіберспортивного порталу й агенції Gameinside.ua, а також мережі кіберклубів ASUS CyberZone. Він входить до правління Української професійної кіберспортивної асоціації, де обіймає посаду кіберспортивного директора. Заснував Національну кіберспортивну лігу.

Геннадій розкриє тему «Технології кіберспорту. Тенденції та можливості».

  • Ірина Кравець – голова комісії FAU з питань цифрового автоспорту, членкиня Автомобільної федерації України та експертного комітету з питань розвитку сфери штучного інтелекту. 2021 року отримала національну нагороду Ukraine Smart Awards, перемігши в номінації «Інноваційне рішення року».

На заході спікерка розповість про офіційний цифровий автоспорт в Україні.

  • Максим Беднарський – CEO та засновник кіберспортивної команди Esports Kyiv Club. У минулому – член правління Федерації кіберспорту України, CEO організації HellRaisers Esports, керівний партнер ігрового центру Windigo Arena.

Експерт поділиться кейсом створення кіберспортивної команди та дасть рекомендації щодо залучення спонсорів.


Приєднуйтеся до Ukrainian Gaming Week 2022 та дізнайтеся, як можна використовувати esports-індустрію, яка розвивається в Україні, для інвестицій та просування власного бізнесу.

Придбати квиток на UGW 2022>>>

Підпишіться, щоб отримувати новини