Порядок видавання дозволів на приміщення для проведення гемблінг-діяльності набув чинності: деталі

Порядок видавання дозволів на приміщення для проведення гемблінг-діяльності набув чинності: деталі
29.01.2021

26 січня набув чинності Порядок видавання власнику приміщення дозволу, який підтверджує, що об’єкт, де планують вести гемблінг-діяльність, відповідає вимогам, встановленим гральним законодавством України. Про це повідомили на офіційній сторінці грального регулятора в Facebook.

Відповідний дозвіл є в списку необхідних для отримання ліцензії документів. За його видання відповідальна Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ), на яку, зокрема, покладаються функції ліцензування гемблінг-бізнесу.

У затвердженому порядку зазначено, що на кожен об’єкт, у якому планують проводити азартні ігри, має бути виданий окремий дозвіл.

Подати заяву для отримання дозволу можна особисто, поштою чи в електронній формі. Якщо заявник вибрав перший із перерахованих варіантів, то йому необхідно буде пред’явити документ, що підтверджує особу.

Окрім заяви, регулювальному органу також подають:

  1. Документи, що підтверджують права на приміщення.

  2. Свідоцтво про встановлення категорії готелю (трьох, чотирьох або п’яти зірок).

  3. Технічний паспорт.

Якщо заявник – уповноважена особа, то він має додатково надати документ, що підтверджує його повноваження.

Рішення про видання дозволу КРАІЛ ухвалює протягом п’яти днів із моменту подання необхідного пакету документів. Відомості про видані дозволи публікуватимуться на офіційному сайті грального регулятора.


Більше цікавих матеріалів про перспективи розвитку українського ринку азартних ігор читайте в розділі «Новини».

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини