Представник бренду Royal Pay: про послуги інтернет-еквайрингу для власників грального бізнесу та перспективи ринку безготівкових платежів

Представник бренду Royal Pay: про послуги інтернет-еквайрингу для власників грального бізнесу та перспективи ринку безготівкових платежів
31.01.2022

Найважливіший етап на шляху успішного запуску та розвитку грального бізнесу в онлайні – під’єднання платіжних систем, які дадуть змогу гравцям швидко та без збоїв здійснювати будь-які грошові операції. Як забезпечити надійний процесинг платежів, знає провайдер фінансових рішень Royal Pay, який отримав статус срібного спонсора Ukrainian Gaming Week 2022.

В інтерв’ю команді виставки представник бренду розповів про доступні для гральних операторів рішення та пояснив, як реалізується під’єднання інтернет-еквайрингу до гемблінг-сайтів. Також він поділився думкою щодо того, що чекає на ринок безготівкових платежів у 2022 році та на які важливі нюанси варто звертати увагу, щоб відповідати вимогам чинного законодавства.

Інтерв’юер: Ukrainian Gaming Week (UGW)

Респондент: представник компанії Royal Pay (R. P.)

UGW: Які фінансові рішення Royal Pay пропонує представникам грального бізнесу?

R. P.: Royal Pay – це бренд, під яким працює група компаній, що пропонують мерчантам широкий перелік послуг: від оброблення платежів до фінансових рішень, а також послуги комплаєнсу.

Процесинг платежів здійснюється на основі сучасних технічних рішень, що успішно функціонують на території СНД, Європи й Азії. У нас є досить велика кількість інтеграцій із банками та PSP, що дає змогу надавати гемблінг- та беттінг-операторам найкраще рішення.

UGW: На яких умовах Royal Pay надає гральним операторам послуги інтернет-еквайрингу?

R. P.: Умови співпраці з нашою компанією безпосередньо залежать від потреб клієнта. У нас є широкий арсенал методів і рішень, з яких ми виберемо оптимальне з найбільш відповідними для клієнта умовами.

UGW: Припустимо, бізнесмен вирішив відкрити власне онлайн-казино. Що йому знадобиться для під’єднання інтернет-еквайрингу та як реалізовуватиметься цей процес?

R. P.: Ми реалізували наші системи так, щоб клієнтам було максимально просто інтегруватися з ними в найкоротші терміни. Адміністративні панелі максимально прості й інтуїтивно зрозумілі у використанні як адміністраторам, так і аналітикам, співробітникам обліку. Розібратися в роботі з ними просто навіть для найбільш недосвідченого користувача.

UGW: На що звертати увагу під час вибору постачальника послуг інтернет-еквайрингу?

R. P.: Основні чинники, на які ми рекомендуємо звертати увагу, – це репутація провайдера, надійність і безпека платежів.

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір країн покриття, вигідні ставки та гнучкий підхід. Безпеку платежів гарантують стандарти PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), технологія 3D Secure, а також наша власна антифрод-система.

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

UGW: Які найчастіші проблеми виникають під час процесингу платежів?

R. P.: Як такої проблеми під час пресингу платежів на нашому боці немає. Безліч інтеграцій із платіжними методами дають нам змогу вибудувати каскадну схему, яка забезпечує безперебійність процесингу платежів за можливих проблем на боці конкретного екваєра.

UGW: Зараз популярні платежі в криптовалюті. Як під’єднати до гемблінг- або беттінг-сайту оплату в цифрових валютах?

R. P.: Є велика кількість сервісів, які дають змогу приймати платежі в криптовалюті через свою платіжну інфраструктуру. Клієнти реєструються на сайтах даних сервісів, проходять KYC-перевірки та за позитивного результату можуть здійснювати оплату в криптовалютах. Мерчанти, інтегруючись із такими сервісами, можуть надавати клієнтам додатковий спосіб поповнення балансу гравця.

UGW: За вашими прогнозами, як розвиватиметься ринок безготівкових платежів у 2022 році?

R. P.: Весь світ переживає масштабну цифрову трансформацію, яку ще більше прискорила пандемія. Фінансова сфера переходить також в електронне середовище, платіжна індустрія відчуває попит, що багаторазово збільшився, на прості та зручні способи безготівкових розрахунків.

До 2030 року кількість безготівкових розрахунків на душу населення зросте у 2-3 рази. Вимоги фінансового ринку спричиняють трансформації бізнес-підходів і рішень. Стрімкий розвиток електронних гаманців, карткових інфраструктур – це вектор, у напрямі якого потрібно активно працювати.

UGW: Royal Pay надає послуги комплаєнсу. Чи виникають якісь труднощі під час розв’язання питань, які пов’язані з дотриманням законодавства в Україні?

R. P.: Успішно працюючи понад 5 років у різних юрисдикціях, наша група компаній накопичила великий досвід у питаннях комплаєнсу, протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинними діями, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також дотримання санкційних дій.

У своїй роботі ми дотримуємося високих міжнародних стандартів, що дає нам змогу не тільки досить легко адаптуватися до регуляторних вимог різних країн, але й успішно працювати лінією комплаєнс відносин банк-клієнт.

Під час роботи з партнерами та кредитними організаціями в Україні дуже помітно, що в питаннях комплаєнсу в державі система вибудовується на основі європейських норм та стандартів. Нам вони добре знайомі, тому особливих труднощів ми не відчули.

Основна відмінність і питання, на яке обов’язково треба орієнтуватися в роботі, – це дотримання санкційного режиму та законодавства, оскільки моніторинг торговельно-економічних санкцій і контроль їхнього застосування є однією з найскладніших сфер комплаєнсу.

UGW: Royal Pay стане срібним спонсором Ukrainian Gaming Week 2022. Чого очікуєте від заходу?

R. P.: Ми завжди відкриті до нових ідей, співпраці з новими партнерами. Завдяки виставці плануємо завести нові знайомства, розширити коло співпраці.


Щоб більше дізнатися про рішення Royal Pay та налагодити продуктивний діалог із представниками компанії, приходьте 23-24 березня на Ukrainian Gaming Week 2022!

Придбати квиток на івент >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини