Представляємо ексклюзивного спонсора виставки UGW 2021 – транснаціональну компанію IGT

Представляємо ексклюзивного спонсора виставки UGW 2021 – транснаціональну компанію IGT
04.01.2021

24-25 лютого відбудеться масштабна виставка Ukrainian Gaming Week 2021. Ексклюзивним спонсором заходу стане транснаціональна компанія IGT, яка займає передові позиції на ринку гемблінгу.

IGT (Нью-Йоркська фондова біржа: IGT) – світовий лідер у гральній сфері. Компанія надає захопливі ігри та дотримується принципів відповідального ставлення до гри за всіма каналами та регульованими секторами ринку, починаючи від слот-автоматів і лотерей та закінчуючи спортивними ставками й цифровими технологіями.

Різноманітність цікавого контенту, інвестування в інновації, оброблення персональних даних гравців, перевірені технології та новаторський підхід – усе це дає змогу компанії створювати унікальний ігровий досвід, який залучає велику кількість гемблерів.

IGT виробляє як обладнання для наземних казино, так і програмні рішення, сервіси та системи для онлайн-сегменту.

Компанія здійснює свою діяльність, дотримуючись високих стандартів обслуговування, чесності та відповідальності. Вона представлена на локальних ринках, співпрацює з урядами та регуляторами в понад 100 країнах світу. Зараз в IGT працює орієнтовно 12 000 осіб.

Щоб дізнатися більше про компанію, відвідайте офіційний сайт: www.IGT.com.


Приєднуйтеся до UGW 2021 та отримайте можливість одним із перших ознайомитися з продукцією світових лідерів гемблінг-індустрії.

Програма події >>>

Підпишіться, щоб отримувати новини