Представляємо срібного спонсора Ukrainian Gaming Week 2021 – постачальника фінансових рішень Royal Pay

Представляємо срібного спонсора Ukrainian Gaming Week 2021 – постачальника фінансових рішень Royal Pay
27.08.2021

Представляємо срібного спонсора Ukrainian Gaming Week 2021 – постачальника послуг для онлайн-сегменту грального бізнесу Royal Pay. Свої рішення провайдер представить у виставковій зоні заходу.

Royal Pay – це бренд, який об’єднує групу компаній, що пропонують мерчантам повний перелік послуг для роботи у сфері електронної комерції, зокрема процесинг, фінансові рішення, комплаєнс тощо. Її офіси розташовуються у всьому світу.

Провайдер забезпечує еквайринг на вигідних умовах у місцевій валюті країн СНД і Азії, обробляє до 5000 транзакцій у секунду, а також дає змогу здійснювати платежі завдяки найбільш зручним методам і на будь-які зазначені реквізити. Доступні сервіси відповідають усім вимогам PCI DSS Level 1.

З-поміж переваг Royal Pay:

  • інтеграція з понад 15 банками-еквайрами та понад 20 альтернативними способами оплати;
  • моніторинг транзакцій у режимі 24/7;
  • індивідуальний менеджер для кожного клієнта;
  • власна фрод-система;
  • зручний у реалізації API;
  • професійна технічна команда.

Бренд Royal Pay завжди орієнтований на потреби клієнтів, тому надає цілодобову підтримку та гарантує високу якість послуг. Зараз його сервісами вже користуються понад 300 мерчантів у різних сферах.


Приходьте 14–15 вересня на Ukrainian Gaming Week 2021, щоб більше дізнатися про можливості Royal Pay, познайомитися з представниками провайдера й обговорити деталі співпраці!

Придбати квиток >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини