Представляємо спонсора пакетів Ukrainian Gaming Week 2021 – букмекерську компанію Marsbet

Представляємо спонсора пакетів Ukrainian Gaming Week 2021 – букмекерську компанію Marsbet
03.09.2021

14 і 15 вересня в київському Міжнародному виставковому центрі пройде грандіозна Ukrainian Gaming Week 2021. Спонсором пакетів на виставці стане букмекерська компанія Marsbet.

Marsbet – один із провідних букмекерів у світі, який працює на гральному ринку з 2013 року. Оператор надає широку лінію ставок на різновиди спорту та кіберспорт. Також клієнтам майданчику доступні лайв-казино, онлайн-ігри від провідних світових провайдерів, бінго та багато іншого.

Компанія є спонсором футбольних клубів «Зоря» (Луганськ), «Аустрія» (Відень) і «Жувентуде» (Бразилія). Окрім цього, в оператора є власна партнерська програма з вигідними для афіліатів умовами співпраці.

Marsbet встановила високі стандарти якості послуг, які надає, і завжди прагне підтримувати клієнтів, партнерів і співробітників. Місія компанії – створювати інноваційні, технологічно просунуті ігрові концепції найвищої якості, щоб зробити процес гри максимально приємним і цікавим.

З Marsbet відкрийте двері у світ онлайн-розваг!


Приєднуйтеся до Ukrainian Gaming Week 2021 – отримайте можливість познайомитися з представниками провідних компаній гральної індустрії та перейняти досвід у найбільших міжнародних операторів!

Придбати квиток >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини