Представляємо спонсора покерного турніру на вечірці Ukrainian Gaming Week 2021 – компанію Gagarin Group

Представляємо спонсора покерного турніру на вечірці Ukrainian Gaming Week 2021 – компанію Gagarin Group
20.08.2021

Перший день масштабної гральної виставки Ukrainian Gaming Week 2021, 14 вересня, завершиться грандіозною закритою вечіркою. Одним із яскравих моментів її програми стане турнір зі спортивного покеру. Його спонсором виступить компанія Gagarin Group.

Участь у турнірі з покеру зможуть узяти власники VIP-квитків. Переможці отримають цінні призи.

Про спонсора турніру

Gagarin Group – визнаний експерт у сфері розроблення, впровадження, супроводу систем CRM та управління ігровим контентом. Працюючи на ринку з 2014 року, компанія встигла зарекомендувати себе як надійний і довгостроковий В2В-партнер найбільших гемблінг-проєктів.

Бренд Gagarin Group надає різні сервіси, що дають змогу розв’язувати широкий перелік завдань, з якими стикається бізнес: збільшувати коло VIP-клієнтів, створювати умови для утримання гравців, сегментувати користувачів за різними параметрами, збирати статистику за маркетинговими кампаніями, проводити А/В-тестування тощо.

У Gagarin Group є власна партнерська мережа Gagarin Partners, що спеціалізується на залученні трафіку та роботі з рекламодавцями в гемблінг-сфері. Вона вирізняється вигідними умовами співпраці: надає для просування тільки найкращі офери, забезпечує афіліатів широкою палітрою інструментів і матеріалів, гарантує щотижневі виплати.


Приєднуйтеся до Ukrainian Gaming Week 2021, щоб поспілкуватися з представниками популярних компаній і чудово провести час у колі професіоналів індустрії!

Придбати квиток і приєднатися до вечірки >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини