Представляємо 5 популярних спікерів відкритого лекторію Ukrainian Gaming Week 2021

Представляємо 5 популярних спікерів відкритого лекторію Ukrainian Gaming Week 2021
09.09.2021

Уже 14-15 вересня в Києві відбудеться Ukrainian Gaming Week 2021. Програма виставки містить дводенний відкритий лекторій, на якому виступлять різнопрофільні експерти: юристи, маркетологи, власники та топменеджери галузевих компаній, члени профільних асоціацій, арбітражники та багато інших. Вони обговорять проблеми гемблінг-ринку України, поділяться досвідом успішного залучення клієнтів і розглянуть інші важливі для розвитку індустрії питання.

Представляємо вашій увазі п’ятірку видатних спікерів відкритого лекторію:

  • Ярослав Кот – засновник BelGameDev, розробник і дослідник ігор із досвідом роботи понад 25 років. Радник із розроблення ігор у Roboto Global. Співвласник та юридичний партнер компанії Business Advisers. Також співорганізатор премії Central and East European Games Awards.

Ярослав був регіональним координатором Міжнародної асоціації розробників ігор (IGDA) у Східній Європі й Азії. Працював у компаніях Wargaming, White Wolf, Elemental Games. Автор і співавтор понад 100 книг і статей про ігри, закони та бізнес.

Тема доповіді: «Значення IP в ігровій індустрії».

  • Ігор Порох – аналітик і трейдер ринку криптовалюти. Разом із командою розробив сервіс автоматизованої торгівлі на крипторинку Scrypto. Обіймав посади CEO в iTuber і трейдера – в NordFX.

Зараз активно працює над проєктом токенізації будівлі Міжнародного економічного комітету. Входить до Всеукраїнської бізнес-спільноти Board.

У другий день виставки, 15 вересня, Ігор стане модератором лекторію.

  • Аліна Плющ – співзасновниця та членкиня правління Української асоціації ігрової індустрії. Членкиня Американської торгової палати в Україні, Європейської бізнес-асоціації та Асоціації правників України. Очолює практику приватних клієнтів у юридичній компанії Sayenko Kharenko.

Експертка в галузі управління приватним капіталом, грального законодавства, корпоративного права, M&A, корпоративних фінансів і ринку капіталу. З 2014 року бере участь у розробленні законодавства про азартні ігри в Україні.

Тема виступу: «Ліцензування постачальників грального програмного забезпечення в рамках сертифікації B2B».

  • Олександр Ярошенко – генеральний директор Betbazar, аналітик платформ для ставок. Спільно з партнерами запустив платформу-провайдер контенту та даних для операторів букмекерських контор Betbazar.

Обіймав посаду менеджера з розвитку бізнесу в країнах СНД у Genius Sports, яка спеціалізується на зібрані та поширенні даних зі спортивних подій для беттінг-операторів.

Має 12-річний досвід у розвитку бізнесу, останні 7 років працює в беттінг-індустрії. Спеціалізується на управлінні проєктами у сферах IT, геймінгу, розваг, будівництва та девелопменту, а також у галузі спортивних ставок та iGaming.

Тема: «Розвиток беттінгового B2B-ринку в Україні. Що, кому та за скільки продавати?».

  • Макс Крупишев – CEO компанії CoinsPaid. Співзасновник Satoshi Square і Bitcoin Foundation в Україні.

Працював у компаніях CEX.io та Ghash.io. Учасник Blockchain Working Group, яка виступає за відстоювання інтересів криптовалюти на державному рівні в різних країнах. Лідер думок у криптоіндустрії за 2020 рік за версією IBTimes.com. Автор відео про криптовалюту, які зібрали в мережі понад 1 млн переглядів.

Під час заходу Макс розповість про переваги криптоплатежів у сфері беттінгу.


Приєднуйтеся до Ukrainian Gaming Week 2021 – дізнайтеся про тонкощі ведення бізнесу на українському ринку та познайомтеся з визнаними експертами індустрії!

Переглянути програму та придбати квиток >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини