«Вітаю всіх учасників Ukrainian Gaming Week 2021» – генеральна менеджерка рекрутингового сервісу Talentgrator Марина Запольська запрошує на виставку

«Вітаю всіх учасників Ukrainian Gaming Week 2021» – генеральна менеджерка рекрутингового сервісу Talentgrator Марина Запольська запрошує на виставку
13.09.2021

14 і 15 вересня в київському МВЦ відбудеться грандіозна виставка Ukrainian Gaming Week 2021, яка збере визнаних експертів, що зацікавлені в успішному просуванні грального бізнесу в Україні.

У другий день заходу на відкритому лекторії виступить Марина Запольська – генеральна менеджерка рекрутингового сервісу Talentgrator. Агентство займається добором досвідчених фахівців від C-рівня до персоналу наземних казино, допомагаючи розвивати лідерів гральної індустрії.

«Та війна за таланти, яка зараз відбувається на ринку гемблінгу в Україні, неминуче спричинила дефіцит кандидатів», – каже спікерка.

У межах свого виступу Марина розповість про можливості крос-індустріального наймання для гемблінгу, а також пояснить, чому компаніям, залученим в індустрію, варто звернути увагу на суміжні сфери та пошукати там фахівців.

З послугами Talentgrator ви зможете ознайомитися на стенді компанії. Марина буде рада зустрічі як із претендентами, так і з новими партнерами, що шукають фахівців для своїх команд.

Переглянути програму та придбати квиток >>>

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб познайомитися з лідерами світового грального ринку й у зручному форматі поспілкуватися з професіоналами галузі! Перейти

Підпишіться, щоб отримувати новини